Wpis z mikrobloga

@Rain_: ok, to mnie trochę zasmuciłeś, bo w sumie 13 Pro działa dosłownie tak szybko jak mój Android z 2017 roku. Oczywiście nie narzekam na prędkość jego działania, ale tyle dobrego słyszałem o tym jak iPhone'y (iOS) są zoptymalizowane i, że płynnie działają, że się spodziewałem, że w takim XR było... cóż, co najmniej podobnie. A to co piszesz oznacza, że za rok kolejny iPhone będzie "płynniejszy", itd. ;)
@jedermann: Przesiadłem się z andka jakieś 3 lata temu, miałem samsungi od galaxy 2 do 4, jakieś xiaomi i huaweie, iphony nigdy nie zawiesiły mi się więcej niż 1 raz odkąd używam, o andrutach tego powiedzieć nie mogłem…
@jedermann: ja przesiadłem się z s9, czyli flagowiec z 2018 i widzę różnicę w szybkości - głównie przez brak zwiech, apki po prostu działają, nie ma crashy. Nawet jakdojadę często łapało czkawkę, co czasem przeszkadzało w transporcie po mieście - na ip12 działa idealnie
@Rain_: @poloq: czaję, ja też głównie siedziałem we flagowcach Samsunga od S2 po Note 8 i parę między nimi, ale Pixel to było jednak coś innego. Nadal patrzę na niego z tęsknotą i porównuję każde zdjęcie zrobione 13 Pro z tymi z Pixela starając się przekonać, że te z 13 są lepsze...