Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki, szukam jakiś dobrych poleceń dla śpiworów. Poszukuje zarówno damskiego jak i męskiego. Śpiwór typu mumia, myślę, że z puchu syntetycznego (żeby nie było problemu z pleśniakami). Temperatura komfortu ~ -5C. Oczywiście jak najlżejszy. Budżet do ~tysiaka.

Damski znalazłem taki: https://www.bikester.pl/marmot-trestles-elite-eco-20-spiwor-regular-kobiety-M703173.html?vgid=G949482&_cid=21_1_-1_9_2225_949482_324496311358_pla&ef_id=Cj0KCQjw18WKBhCUARIsAFiW7JyvErro-R5N0FvcIi4NzAxo3NgPeMI_oZlfH63I3KKzfEH9rHg3tbMaAs0DEALw_wcB&ev_chn=shop&campaign_detail=smart_shopping

Natomast dla siebie jeszcze poszukuje, ktoś może podsunąć jakąś pozycje sprawdzoną?

#camping #namiot #spiwor #biwakowanie #bushcraft #turystyka #podroze #podrozujzwykopem
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elBoris: Pajak kiedyś miał dobre śpiwory, sprawdź może podpasuje. Właśnie sobie uświadomiłem że, mój śpiwór ma prawie 20 lat, o #!$%@? stary jestem.
@elBoris: O co chodzi z "pleśniakami"? Brzmi to jak jakaś dziwna miejska legenda.
Kupując śpiwór i mogąc sobie pozwolić na to finansowo wybieraj koniecznie puch naturalny - najlepsze właściwości termiczne, najlepsza kompresyjność, największa trwałość. Z Aury z Twoimi wymaganiami szedłbym w kierunku AR1 450.

Odezwij się do mnie na priv, bo nie można do Ciebie napisać, podeślę Ci kod rabatowy.