Wpis z mikrobloga

@annotate: Biorę rysunki techniczne i je przystosowuję, żeby ładnie całość wyglądała. Zaciemniam co trzeba, dodaję felgi.

Próbowałeś inne kształty i wzory robić? :)

Tak, ogólnie sporo rzeczy już robiłem. Ostatnio branża weselna jest mocno grana, ale tam jest bardzo duża konkurencja i myślę nad czymś innym.
Sporo rzeczy dla krwiodawców też robiłem, breloki z kropelkami i grupą krwi, ekspozytory na oznaki.

Jeszcze co do "straganowości" to faktycznie, niektóre rzeczy takie są
  • Odpowiedz
@BulgarskiTaboret: Żadna ujma, tylko to nie wygląda na pracę która się opłaca za kilka złotych robić :>

Może customowe wizytówki? :) Teraz zwykłych w mało której branży się używa i zwykle to obciach, ale czasem by się przydało wydać taką. Dawać na konferencji, albo kod z rabatem etc. :)
Chciałem kiedyś jakieś proste wizytówki z metali na aliexpress kupić, ale mam takie szczęście do Ali że pewnie by przyszły za 5
  • Odpowiedz
Żadna ujma, tylko to nie wygląda na pracę która się opłaca za kilka złotych robić :>

Faktycznie, czasami czasu się poświęca więcej niż to warte złotówkowo. Szczególnie przy szykowaniu projektu. Jednak na razie próbuję budować sobie jakąś markę i nie wybrzydzam za mocno :D
Jednak jak już się leci z większą ilością to może wyjść całkiem fajna godzinówka. Miałem okazję zrobić zamówienie na 120 i 400 sztuk dla 2 kanałów youtubowych, akurat
  • Odpowiedz
@BulgarskiTaboret: eventowa działa słabo, ale powoli zaczyna. Pierwszy dziwne imprezy w plenerze itp.. Tak se, ale żyją.

Taki kod QR walnąć w po prostu kwadratowym kawałku drewna :> ew. w rogu dziura na kółko na klucze :D

O, albo podepnij to z generatorem haseł!
Jest coś takiego jak PasswordCard. W sensie generujesz i drukujesz kartkę ze znakami losowymi. Ty wybierasz sobie ile znaków, z którego rzędu, kolumny, w którą stronę użyjesz
  • Odpowiedz
@annotate: Niestety w metalu nie da rady, nie ten sprzęt. Podobno coś można grawerować w anodowanym aluminium, ale nie wiem jak to wychodzi. O cięciu już nie ma mowy.

Jako brelok jak najbardziej, ciekawy pomysł :D Rozejrzę się za grupkami na fb.

Zaciekawił mnie pomysł z tym PasswordCard. W gruncie rzeczy to nie jest druk tylko grawer laserowy lub wypalanie jak kto woli. Muszę sprawdzić czy takie drobiazgowe elementy jak QR
  • Odpowiedz
@BulgarskiTaboret: dobra, jeszcze jedno. Jakbym był w service desk w swojej firmie, to pogadałbym czy by ludziom nie wydawać telefonu na service desk w formie breloka :> Taki mały kwadracik z logiem (albo i nie) i numer tel. do pomocy. Idealne jak padnie komp. Teraz u nas robią naklejki na kompa, ale sporo ludzi to zrywa i potem płaczą :D Połączyć to z firmowymi kluczykami do szafek/kontenerków takie jak są teraz
  • Odpowiedz
@BulgarskiTaboret: jedziemy dalej :D

Produkt dla firmy/zespołu w firmie, albo jakiejś zgranej grupki fanowskiej - robisz puzzle. W sensie laserem wycinasz po jednym puzlu (tak to się pisze?:>), każdy z częścią jakiegoś obrazka, logo firmy, czy coś ładnego po prostu. Jak sobie połączą to mają cały obrazek :> Walisz w nich dziurki i robisz z nich breloki, potem firma rozdaje pracownikom i mogą to sobie złączyć do jednego obrazka :>

Można
  • Odpowiedz