Wpis z mikrobloga

Mirki,

W diablo 2 grałem lata temu i oczywiscie wróciłem teraz. Jedna rzeczy mie nie daje spokoju, ale wydaje mi sie że tak nie było. Zastanawiam sie czy to nie kwestia jakiegoś buga i trzeba poczekać na patcha.

Notorycznie kiedy kolejny raz wchodze do gry to tereny generują się na nowo. Każdy rejon za każdym razem wygląda inaczej i musze eksplorować je na nowo Np. z obozowiska łotrzyc wyjśćie na krwawe wrzosowisko raz jest na południu a raz na zachodzie. Jak mam taxi do lokacji gdzie mam coś do zrobienai to pół biedy, ale wczoraj mnie ch*j strzelił bo zanim znalazłem punkt nagiwacyjny w mrocznej kniei to mi zerwało połączenie z netem i wywaliło do menu. Tak więc kolejny raz musiałem przejsc całe Kamienne pole w poszukiwaniu podziemnego przejścia,to eksplorować i następnie znowu przeszukać całą mroczną knieje w poszukiwaniu punktu nawigacyjnego. Pamiętam, że jak grałem lata temu to potwory się resetowały, ale raz odkryta lokacja juz chyba nie znikałą,a a juz na pewno nie generowała się na nowo?

Gram na ps4

#diablo2 #diablo2resurrected
  • 13
  • Odpowiedz
@xzxzz: @ultrasonic: @diogene: ale rozumiem, że jak zaczne grać offline to juz nie bede mógłzmienić na online?

i to jest piękne
To jest piękne jak robisz Balruny albo chodzi na Mefy, a nie jak sie solo uganiasz za szmatą Andariel po lesie :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aerwin: a starym d2 nawet offline było tak, jak opisujesz, ale wczytaj zaczalem d2r na offline i właśnie zdziwiło mnie, że mapki się zapisuja, teraz już wiem dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz