Wpis z mikrobloga

@bylemtam: takie rozkimy sa dobre, bo dostrzegasz cos wiecej po za pedem narzuconym przez spoleczenstwo, schematem abys byl trybikiem wytwarzacym dobra materiale dla spaslych rzadzacych #!$%@? Spojrzenie na siebie z dystansem kim sie jest, czego naprawde sie chce prowadzi do szczescia siema
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b_realm8: to nie moje ale filmiki z instrukcjami montażu są na internecie i wydaje mi się że każdemu by się udało, to tak jakby normalny tablet z androidem tylko z dodatkowymi funkcjami także zależy z jakimi podzespołami się kipi
  • Odpowiedz
@b_realm8 wymieniałem takie radio w fordzie mondeo MK4. Jeśli jesteś średnio rozgarnięty i manualnie potrafisz więcej niż posmarować chleb masłem to nie będziesz miał żadnych problemów. Dotyk działa bardzo dobrze. Cała obsługa radia z kierownicy jest wzorowa.
  • Odpowiedz
@Burzuazja: Ja właśnie nawet auta nie mam tylko lubię się bawić autami XD. Musiałbyś kupić radio z androidem, w specyfikacjach powinno być wszystko napisane, takie radio się zachowuje jak tablet wtedy tylko przy wrzucaniu wstecznego się automatycznie zmienia na kamerę i tyle z różnic. Masz focusa mk3?
  • Odpowiedz