Wpis z mikrobloga

  • 3
@PanBober doucz się, że ktoś taki jak Jezus istniał i są zapiski o tym w kronikach rzymskich. Sprawa jego boskości to inna sprawa, ale teraz #!$%@? się ignorancją.

@spere to jest gdybanie, a nie fakt, że wyglądał jak po lewej. Ludy semickie są białe, wystarczy spojrzec na dzisiejszych Żydów, Syryjczyków, itd.
  • Odpowiedz
@Dariel: douczcie się wreszcie, że większość głównych źródel które mówią o historyczności Jizusa z nazaretu zostały podważane lub są podważane przez większość historyków. I każdy mówi o tych niezliczonych kronikach, tekstach, ale nikt nie podaje przez kogo napisanych, kiedy i co to wgl za teksty. Prowadziłem tą dyskusje milion razy I już mi to się nudne zaczyna robić, bo gdzieś kiedyś usłyszeli, że są jakieś teksty i nawet nie sprawdzą czy
  • Odpowiedz
@Klepajro: udowadnia sie istninie czegoś, a nie nieistnienie czegos, po za tym to ludzie którzy mówią, że jezus byl historyczny mówią o tych źródłach, prawie jak yeti każdy wie co to jest, mówią o tym i niektórzy znają kogoś kto widział xD , daj źródła które udowadniają, że był sobie josh z nazaretu w końcu tak dużo ich jest, bo przecież jeSUS byl historyczny nieprawdasz ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@PanBober nie nie Ty stawiasz tezę o WIĘKSZOŚCI historyków którzy negują takie istnieje więc ciężar dowodu jest po twojej stronie. Proszę o opracowanie/artykuł cokolwiek plus oczywiście nazwisko autora
  • Odpowiedz
@Klepajro: xD chłopie wymagasz bym podał ci obalenie dowodu którego nawet nie podałeś, podaj mi artykuł albo opracowanie że nie mam jednorożca w pokoju ciężar dowodu jest po twojej stronie, bo to nie jest tak że to ja bym musiał podać zdjęcie jego istnienia, mój jednorożec mówi, że jeszcze raz będziesz chciał dowód na nieistnienie czegoś zamiast podać dowód że coś istnieje to lecisz na czarno i kończe dyskusje, po za
  • Odpowiedz
@PanBober: co Ty bredzisz? xDD proszępo raz kolejny o ten azwiska i artykuły historyków które podważaja i kwestionują źrodła o historyczności Chrystusa juz juz piesku
  • Odpowiedz
@mit-nick:

bo zakladajac ze byli pierwszymi ludźmi, co oczywiscie nie jest prawdą, zostali stworzeni a nie zrodzeni, pępek jest pozostałością po pępowinie matki, więc dlatego

I w jaki sposób to zmusza Boga do nie dawania im pępka?

Jeżeli Bóg stworzył człowieka to stworzył też DNA, Adam i Ewa stworzeni z DNA, które opisuje człowieka bez pępka nie mogliby pępka przekazać w procesie dziedziczenia swoim dzieciom co by sprawiło, że dzieci by
  • Odpowiedz