Wpis z mikrobloga

W poniedziałek możliwe zwiększone zainteresowanie zakupem akcji:
GameStop Corp. #gme
AMC Entertainment Holdings Inc. #amc
Bed Bath & Beyond Inc. #bbby
BlackBerry Ltd. #bb
Express, Inc. #expr
Koss Corporation #koss
Nokia Corp. #nok
Tootsie Roll Industries, Inc. #tr
Trivago N.V. #trvg
Naked Brand Group Ltd #nakd <- nie wymienione w tekście pozwu ale widoczne na zrzutach.

PDF do pobrania
#gielda
FxJerzy - W poniedziałek możliwe zwiększone zainteresowanie zakupem akcji:
GameStop ...

źródło: comment_1632592104RaAAdpf75mPNBujtvZg1fY.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@FxJerzy:
Sprawa znowu robi się medialna więc może kogoś to skłoni do dołączenia do pociągu ale ja bym się jakiegoś mega wzrostu nie spodziewał. Kto chciał to kupił w przeciągu ostatnich 9 miesięcy.

Bardziej zainteresowały mnie te newsy:
  • Odpowiedz
Sprawa znowu robi się medialna więc może kogoś to skłoni do dołączenia do pociągu ale ja bym się jakiegoś mega wzrostu nie spodziewał.


@vateras131: O tym samym mówię, zwiększone zainteresowanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mel0nik: #!$%@?, chodzi o to że wyciekły rozmowy pomiędzy pracownikami robinhooda i Citadel gdzie wspominają o zgadywaniu się na wyłączenie kupowania akcji i to że kłamali przed kongresem.... i tak data jest ze stycznia, a z kiedy miałaby #!$%@? być, z maja?!
  • Odpowiedz
Bardziej zainteresowały mnie te newsy


@vateras131: to było wałkowane, przy likwidacji zamiast zamykać wszystkie longi na raz doprowadzając do krachu na giełdzie, zostaną przejęte od nich w formie kaucja (collateral bank).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FxJerzy: w takim razie to całkowicie nieprawdopodobnie, że skłamali o zamknięciu shortów, skoro przed kongresem dopuścili się krzywoprzysięstwa o braku koordynacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MirkoAgresor: gofer zapomniał dziś o wstawce z posłaniem rozmówcy na siłownię i zwyzywaniem od sojowych chłopców, więc mam wątpliwości czy to prawdziwy goferoo
  • Odpowiedz