Wpis z mikrobloga

Wpisalem Californication – nie ma, wpisałem Losta – nie ma, wpisałem Obcego – nie ma, no to może sobie odpalę Wilka z Wallstreet – a jak inaczej, wiadomo że nie ma

Wyświetla mi się ku jezioru albo operacja noc i jeden i drugi niskobudżetowe, biedne filmy

#netflix schodzi na psy

Przechodzę na #hbogo , odpale sobie #billions #seriale
  • 7
  • Odpowiedz
Wyświetla mi się ku jezioru albo operacja noc i jeden i drugi niskobudżetowe, biedne filmy

#netflix schodzi na psy


@Xtreme2007: Netflix ma madal najlepszą bibliotekę dobrych filmy i seriale na obcej licencji, ale faktycznie ten ich super chwalony algorytm podpowiadania wskazuje mocniej na ich szmiry własnej produkcji.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: co ty #!$%@?, po pierwsze - jeśli stacja streamingowa rezygnuje z jakiegoś filmu to informacja jest na długo wcześniej żebyś mógł sobie oglądnąć. Po drugie Ku Jezioru to naprawdę dobry serial a od kiedy budżet = jakość produkcji? Kilka filmów które wpłynęły na kino jak i popkulturę były robione za grosze. Na koniec, Netflix dalej ma kozacką bibliotekę która jest na pewno lepsza od biblioteki HBO, o działaniu aplikacji
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Californication było swego czasu. Seriale Showtime usuwane są z Netflixa i HBO GO bo w przyszłym roku startuje SkyShowtime+.

Wilk w Wall Street też był z tego co pamiętam. Teraz jest w Viaplay.
  • Odpowiedz