Wpis z mikrobloga

Wykopki, minęła 1/3 sezonu, więc najwyższa pora na pierwsze oceny.

U mnie ten sezon wciąż tkwi w kategorii - ma potencjał, tylko kurka wodna, 20 odcinków za nami, a ten potencjał jakos nie odpala. Ale cierpliwie czekam, po ostatnich wydarzeniach może zacznie się dziać coś więcej niż Wiki gate. Dla mnie ten sezon jest jak na razie dużo lepszy niż 3 i dużo gorszy niż 2, tylko mam z nim jeden podstawowy problem, nie lubię tych uczestników!

Łoniak - to jest koleś, który może być dobry, pomocny itd, ale i tak #!$%@? swoją osobą. Poza tym pokazał ostatnio, że jest toxic.
Klauno - nie irytuje mnie tak jak większości wykopków, ale jest po prostu nudna i na dodatek mam wrażenie, że ciągle marudzi (taki sposób mówienia).
Nana - człowiek bez osobowości.
Uszaty - może ma potencjał, ale nie chce mu się go pokazać / nie ma z kim, więc jak na razie nudny.
Wiki - łazi i chce się wszystkim przypodobać, dla mnie jest antypatyczna (chociaż jej współczuję tej sytuacji).
Miłosz - on jest jakiś niezrównoważony, #!$%@? mnie od kilku dni tym, że łazi i gada na Wiki do wszystkich z taką pasją jakby mu co najmniej milion dolców ukradła.
Daro - lubiłam go, ale zrobił się nudny, siedzi i czeka na modelki albo jedzie po Natce. Plus za wygląd.
Natka - jedyna, którą czasem lubię, zaczęła stawiać się grupie i próbuje coś dla siebie ugrać. No i przyjemnie się na nią patrzy (wiem, że końska twarz, ale jest zadbana, w miarę naturalna i spoko się ubiera).
Janek - ma potencjał, ale jeszcze nie wiem co z nim zrobi.
Mateusz - nie ma go w programie na razie.
Nowa - miała potencjał, ale przez to, że zna się z Łoniakiem, to od razu wpadła w grupę antywiki i na tym się pewnie skupi.

Czekam na kogoś sympatycznego jak Daro na modelki :/
#hotelparadise
  • 6
@Marjaewa: u mnie to nawet nie jest kwestia lubić czy nie lubić. oglądałam poł 2 i pół 3 edycji. nie w jednym, ani wdrugim przypadku nie miałam poczucia, że podglądam wnetrze nowobogackiego szpitala pscyhiatrycznego dla pokolenia insta, a tu tak mam. strasznie dziwne rzeczy z tych ludzi wychodzą za pomocą manipulacji produkcji (casting, dobór uczestników, kolejnosć wejść, ingerencja w zadania etc) która też pewnie miałą dość spadającej popularności formatu. Najwięszką kontrowersją
@Marjaewa: zgadzam się i mam prawie identyczne odczucia co ty. też uważam, że ten sezon ma potencjał i szczególnie, żewejścia nowych uczestników wywołują u starych śmieszne reakcje, chęć robienia intryg oraz ból doopy u niektórych dziewczyn. Przykład - jeśli Wiktoria wywołała tak duże emocje swoim wejściem, to ciekaw jestem co będzie jak wejdzie Inga Bartnikowska (spojler alert uczestniczki mogą się posrać, a chłopy mogą się o nią bić - na co
Niestety w tym sezonie castingowcy zapewnili nam oglądanie trzech mimoz nie zainteresowanych niczym prócz siedzenia z założonymi rękami i czekanie aż nadejdzie finał. One tu przyszły tylko po lajki po programie i oburzone są jak śmie wchodzić ktoś nowy i próbować im zająć miejsce w tym PKS-ie do sławy. W poprzednich sezonach widać było, że ludzie przyszli po przygodę, od pierwszych odcinków były flirty, tutaj tylko pakt i byle odbębnić do finału.