Wpis z mikrobloga

@powazny: Zrobisz następny wpis po znalezieniu pracy? Jestem ciekaw jak to Ciebie wygląda bo w moich rejonach bez przynajmniej 3 lat doświadczenia nie ma co myśleć o czymś ambitniejszym niż jeżdżenie wywrotką na budowie autostrady.
@Rohnin: Jutro będzie wpis dotyczący egzaminu i podsumowanie całej drogi. Myślę, że zachowam ten tag i jeśli będą chętni, to będę dalej wrzucał ciekawostki związane z tym tematem. Skąd jesteś, że tak ciężko u Ciebie?
@powazny: Nie ja osobiście szukałem takiej pracy ale masa moich znajomych porobiła uprawnienia licząc na dość fajną prace i nic. Teraz aż przejrzałem parę ogłoszeń m.in od firm które podałeś w linku i wszystko to mniej więcej:

jazdy kat. C+E, min. 1 rok doświadczenia w transporcie międzynarodowym; praca na terenie Europy wg czasu pracy kierowców


Jedno ogłoszenie na trasie Polska-Włochy za 3k brutto(?!) bez doświadczenia z aktualnymi uprawnieniami.
@Rohnin: Nie patrz na ogłoszenia. Puk puk do każdej firmy, która wzbudza zainteresowanie. I żadnego wysyłania CV - tylko telefon lub wizyta osobista. Tak, jak już pisałem jakiś czas temu - nie zacząłem na porządnie szukać roboty, a w 4 firmach samochody czekają na mnie, bo nie ma kto jeździć.