Wpis z mikrobloga

Jestem ciekawa jakie macie zdanie o tej edycji? Bo na Facebooku dużo jest krytycznych opinii a moim zdaniem jak na razie jest całkiem fajnie. W porównaniu do poprzedniej edycji dla mnie to jest dużo lepsza i coś się dzieje. Ja akurat uważam, że obecność takich osób jak Klauno czy Natka które knują i kombinują jest dobra. Ciekawa jestem jak się skończy ta sytuacja z rajskim. Skoro Miłosz na Insta mówił, że jeszcze dostarczą z Wiktorią dużo emocji, to znaczy że ten plan nie wypali i ona nie odpadnie.
#hotelparadise
  • 8
@Wopor nie jest źle, ale do 2 trochę brakuje. Klauno dwulicowy typ człowieka i słabo się przez to ogląda, niby są jakieś dymy, ale mogłoby być lepiej.W dwójce byli bardziej bezpośredni ludzie co jeszcze bardziej zaostrzało konflikt, pomijając Dara i Natkę. No i te pary w których nic się nie dzieje, odnoszone wrażenie że nikt ich za bardzo nie chce rozwijać tylko są ze sobą że względu na wygodę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wopor: ja nie narzekam. I nie zamierzam. Jak najdalej od 3 edycji. Niech się dzieje. Były już fajne akcje i zapowiada się jeszcze trochę. Też mam trochę zakrzywioną wizję, bo czasami oglądam live i czytam tag, więc mam świadomość co się tam jeszcze dzieje oprócz zmontowanego materiału serwowanego w odcinkach. Mam tylko nadzieję że nie będzie takiego (nic nie wnoszącego do sezonu) odkupienia win czarnych charakterów jak w poprzedniej edycji -
W zeszłej edycji ludzie byli nastawieni na zabawę, tutaj od początku tylko byle się zespawać z pierwszym lepszym i siedzieć z założonymi rękami do finału, a followersi się sami posypią i sława na nich spłynie. Liczę na jakieś roszady w gronie dziewczyn, bo na razie to są jakieś bezobjawowe mimozy. Wiki pewnie zaraz wyleci.