Wpis z mikrobloga

@Mglisty: O co chodzi? Co jakiś czas widzę jaranie się jakąś grą o pokemonach. Przybliżysz mi to, zanim sięgnę po google?
  • Odpowiedz
@Ned: Wyszła nowa część. Masa nowych pokemonów, wszystko 3D, dodali animacje, kilka uprzyjemniających życie bajerów i smaczków, jest w końcu fajnie działający trade i walka z graczami z całego świata. Bardzo fajna sprawa dla maniaków strategii / maniaków poków.
  • Odpowiedz
@Ned: Hmm, serialu też nie oglądałem. Gra to typowe adventure - zwiedzanie świata, łapanie nowych rodzajów pokemonów i walka. No i dla starszych dopiero zaczynających może się to wydawać nieco infantylne. Nie polecam, lepsze będzie Fire Emblem czy Harvester Moon a nawet Animal Crossing :P
  • Odpowiedz
@Ned: Tak, jeżeli lubisz gry rpg.

@Mglisty: Infantylne jak patrzy się przez pryzmat anime.

@wysuszony: To jest po prostu azjatycki styl. Robią gry, które przyciągają oko młodszego pokolenia i nie zrażają tego starszego (bo się na tym stylu wychowali).
  • Odpowiedz
@GoonSquad: Losowa wymiana. Wystawiasz pokemona a w zamian możesz dostać jakiegokolwiek pokemona - losowo. Oczywiście ten pokemon musiał do kogoś należeć i mieć wcześniej wbity odpowiedni poziom, ale czasem zdarzają się miłe niespodzianki :)

@pandapl: No wiesz, dla mnie w pokach zawsze główny wątek fabularny był dość infantylny, nic nie poradzisz.
  • Odpowiedz
@Mglisty: wow, a czy te pokemony nie są za łatwe? Bo jak ostatnio zacząłem grać w platinum to zauważyłem, że im nowsza wersja, tym bardziej Cie prowadzą wszędzie za rączkę... Mnie to bardzo irytowało, że ktoś MUSI mi pokazać jak się łapię pokemony czy używa czegokolwiek, albo w każdym nowym mieście jest osoba, która od razu mówi Ci gdzie jest gym i takie tam:P
  • Odpowiedz
@Ned: Tylko na 3DS.

@GoonSquad: Nie wiem czy jest łatwiej - jest na pewno wygodniej. To dwie różne rzeczy. Co do pokazywania tych podstaw - mogliby w końcu w opcjach dodać "jestem starym wyjadaczem, nie potrzebuję tutka".
  • Odpowiedz