Wpis z mikrobloga

#przegryw
#lysienie
Chcę od jutra zacząć stosować loxon, włosy mi się dość mocno przerzedziły i wygląda to tragicznie.
Dzisiaj na próbę spryskałem sobie przedziałek i doszedłem do wniosku, że po takim zabiegu włosy wyglądają jak przetłuszczone...
Czy mogę sobie suszarką wysuszyć te włosy po aplikacji preparatu?
Czy może umyć włosy a następnie stosować preparat?
Jak u was to wygląda? Myć włosy rano przed wyjściem do ludzi->zaaplikować 1 dawkę-> później wieczorem 2 dawka?
  • 15
  • Odpowiedz
  • 2
@mathias94
Masz rację - warto próbować. Włącz do końca, masz moje wsparcie ;p
Sam siebie nie wyobrażam bycie łysym xd jakieś zakola już są ale wypieram xd
  • Odpowiedz
  • 1
@300px No to też już zacznij coś wcierać, ja za długo czekałem (ponad rok) bo mi fryzjerki gadały, że to od leków. Ale brałem suple na włosy i nie pomogło więc to na 99% androgenowe.
  • Odpowiedz
@mathias94: sam loxon nic Ci nie da, może pomóc krótkoterminowo (na maks 2-3 lata), ale szansa jest niezbyt duża (u większości sam loxon nic nie da, jedynie jako dodatek do kuracji może osiągnąć swój prawdziwy potencjał), a poza tym to będzie takie reanimowanie trupa.
  • Odpowiedz
  • 0
@mathias94
Powiem Ci tak.
Ja to chyba mam zakola od urodzenia - patrzę na foto i wszędzie czoło wielkie jak pas lotniskowy xd
Widzę że to nie postępuje, #!$%@? ale stabilnie.

Co polecasz na łysienie?
  • Odpowiedz
@mathias94: poza tym loxon to tylko z pozoru leczenie miejscowe - lek się wchłania też systemowo i minoxidil u wielu osób powoduje w związku z tym skutki uboczne - szczególnie związane z sercem.
  • Odpowiedz
  • 0
@herek22 trudno najwyżej będę łysy albo sobie perukę kupię.
Jestem dość poważnie chory i nie mogę się dodatkowo truć a wiem, że finaster to nie witamina C.
  • Odpowiedz
@mathias94: spoko, nie będę namawiał, chciałem tylko uświadomić jak sytuacja wygląda

A co do pytania - ja jeżeli muszę wyjść rano, to przed wyjściem myje włosy, suszę i układam fryzurę, a następnie loxon. Jeżeli nie muszę wychodzić z rana to najpierw loxon i potem po 3-4h myje włosy, albo dopiero wieczorem jeżeli siedzę cały czas w domu
  • Odpowiedz
Minox to za mało. Nie licz na cud stosując go. Bez fina sie nie obędzie. Nie wiemy na co chorujesz ale nie wydsje mi sie zeby fin AŻ tak bardzo obciążał wątrobę.
  • Odpowiedz