Wpis z mikrobloga

#applewatch #apple

Kurde, mam ochotę kupić AW, ale jako że nie mialem nigdy smart watcha to nie wiem czy mi się spodoba, a kwestia że oddałbym wtedy do 14 dni to sprawia, że czujesz się jak janusz lub kuźniar po wizycie w walmarcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wykop sprawił, że nabyłem uprzedzenia ( )
  • 16
@LubieKiedy: a pitolenie. Obie na tyle malo sie roznia ze warto miec modem.

A dlaczgo warto - od rzeczy prostych i nie martwienia sie czy zadzwonisz/dostaniesz powiadomienie/zaplacisz po takie jak fakt, ze telefon moze Ci sie rozladowac a apple
Watch mino wszystko znajdzie Ci droge do domu/hotelu (bo ma kompas i gps) na mapkach czy fakt, ze mozesz rozmawiac na rowerze z kompanami, a w najgoeszym przypadku posczas wypadku maszmopxje awaryjna
@LubieKiedy: Miałem podobny dylemat i po prostu wypożyczyłem sobie w Plenti na 1 msc do testów. Tak spodobały mi się treningi z zegarkiem że po oddaniu odrazu zakupiłem swój. Wybrałbym pewnie wersje SE bez lte, bo nie zdarzyło się w sumie nigdy abym nie miał telefonu przy sobie
@LubieKiedy: Chciałem czarna SE 44, bo w sumie to AOD nie jest mi jakoś super potrzebne- z EKG też skorzystałem raz i zapomniałem ze to wgle istnieje. Ale ze była akurat promka w media na czerwone 6, to kupiłem taka