Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jest w stanie ocenić ofertę #fotowoltaika ? Ojciec się uparł, że chce skorzystać z oferty od znajomego a wiadomo jak to ze znajomymi bywa... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Panele: JASolar, JAM60S20-385 12szt
Inwerter Huawei Technologies CO., LTD, SUN2000-4KTL-M0
Całkowity koszt: 21 700,00zl
MOC SYSTEMU 4,60 kWp
Srednie roczne nasłonecznienie dla
współrzędnych geograficznych 1 048kWh/m²
REKOMENDOWANA WIELKOŚĆ SYSTEMU FOTOWOLTAICZNEGO: 4,62 kWp
Zajmowana powierzchnia 22m²
Szacowana produkcja roczna: 4 671 kWh
Całkowite roczne zapotrzebowanie na energię: 3 692 kWh
  • 30
@Mirkomil: ogólnie jeśli masz pewnego gwaranta to jeszcze dobrze. Kiedyś udawało się importować wersje global która nie miała jeszcze wgranej listy krajów.
Potem Huawei zaczął z tym walczyć.
Sprytni zaczęli importować wersje chińskie i to największy problem dla klienta - koszt odesłania do serwisu i cła jest spory. Można takie poznać po tym że nie ma dongle w komplecie.

P.s. na naklejce Huawei nie ma docelowego rynku. Po pudełku czy po
@Mateos2: Mam dostęp do oficjalnej dystrybucji Huaweia i modele M0 są w ciągłej sprzedaży (do wyczerpania zapasów) więc łaskawie nie siej głupot po internecie.

@jatylkozapytac: Minusem oferty od "kolegi" nie jest dobór komponentów tylko cena za całokształt. To po prostu powinno być kilka tysięcy tańsze.
@Mateos2: poznasz po numerze seryjnym, na stronie Huawei można przecież sprawdzić

Inny numer byl na naklejce a inny w sofcie. Numer z naklejki był europejski a w sofcie chiński. Chyba że to pomyłka producenta....
@Mateos2: chodzi o naklejkę boczna z kodem QR

Fajnie aplikacja swirowala jak miała inny kod QR a inna nazwe sieci Wi-Fi, nie wiedziałem o co chodzi, czemu się nie mogę połączyć...
@testerwykop: w Polsce masz trzech aktualnie trzech dystrybutorów i żaden nie oferuje od dłuższego czasu M0. Wynika to z tego że od długiego czasu Huawei nie dostarcza oficjalnym kanalem modeli m0.
Poza 50ktl M0 są już tylko M1,2,3