Wpis z mikrobloga

Za ile można kupić używane Microsoft Surface go 2 w podstawowej wersji 4/64 z klawiaturą?

Chciałbym go używać jako dodatkowy komputer na studia, do notatek.

Mam możliwość kupienia za 800zł w dobrym stanie (sprzedawca podaje, że około dwuletni, więc jak mniemam ma półtora roku), czy to dobra cena? Aktualnie nowy z klawiaturą w xkom jest za 1700zł.

#surface #microsoft #tablet #laptop #go
  • 7
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Torres99: hmm ja parę miesięcy temu znalazłem kilka za tysiąc, więc może i 800 nie jest dziś scamem. Ogólnie to się rozmyśliłem, bo 4 GB RAMu trochę przeraża.
  • Odpowiedz
@kindu: mnie przeraża dysk eMMC, bo 4gb ram wydaje mi się jeszcze w tym urządzeniu akceptowalne do prostych zastosowań.
Chyba się w takim razie skuszę na tę ofertę za 800, dokupie rysik i za 1k będzie set :)
  • Odpowiedz
@kindu: kupiłem ostatecznie używkę surface pro (5) za 1300zl z klawiaturą. Jeszcze na gwarancji, używany przez rok. Najniższa wersja z m3, 4gb ram i 128 ssd. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo poręczne urządzenie, rysikiem się super notuje, kreśli. Programuje sobie też na nim trochę i bez problemu. Demonem prędkości oczywiście nie jest, ale przy rozsądnym podejściu jest naprawdę git. No a jakość wykonania za te pieniądze to kosmos.
Także polecam polować
  • Odpowiedz
@Torres99: Jak tam z notatkami to z notatkami radzi, jest opcja rozpoznawania pisma polskiego na maszynowe bo na ipadzie podobno z polskim jest lipa? I jak działa to jak dobrze trzeba bardzo wyraźnie pisać bo moje pismo do najlepszych nie należy dlatego myślę najwyżej nad kombo z klawiaturą do notatek i rysik do dodatkowych rysunków.
  • Odpowiedz
@Toxer: nie korzystam z tej funkcji jakoś dużo, ale w sumie dawał radę rozpoznawać polskie pismo. Jednak tez się potrafi mylić, wtedy trzeba poprawiać - może to być irytujące.
Wiec tak powiedziałbym pół na pół. Faktycznie to działa i da się używać, ale jeżeli ktoś ma serio duże wymagania to mógłby nie sprostać. Ja notatki wole zostawiać w swoim ręcznym piśmie.
Jak kupuje się używane z olx to większość jest
  • Odpowiedz