Wpis z mikrobloga

@MaxVerstapen: Stary bo w tym przypadku nie chodzi o wykończenie wnętrza, a o performance i kultowość tego auta, pokaż mi auto z tamtych lat, które kosztuje więcej niż w salonie po 11 latach :D jeżeli masz zamiar macać plastiki i patrzeć na wygląd deski w aucie, które jest przeznaczone do sportowej jazdy i delektowania się prowadzeniem, dzwiękiem i charakterem to nie wiesz o czym piszę.
@Felonious_Gru: Jak dla mnie znaczek nie ma znaczenia, jest to kultowe auto, najmocniejszy HH ośka, dopiero nowy TYPE-R odebrał mu ten status, system RevoKnuckle etc., to auto zwyczajnie nie traci już na wartości, do tego Focus był mistrzem w rajdach i to są takie smaczki, które powodują, że jest kultowe :) RS mk1 nie kupisz taniej niż 200k xD
@Trusky92: nie odlatuj, auto się zestarzało źle i nie kosztuje więcej niż w salonie, wsiadasz i patrzysz na obrzydliwe wnętrze, siedzisz jak w toyocie yaris, cały czas masz w głowie jak blisko "zewnątrz" jest twoja lewa ręka, każdy normalny człowiek wybierze MK3. nic tu kultowego nie ma (no dobra, silnik)
@MaxVerstapen: Auto kosztowało 120k w salonie, na otomoto masz 3 sztuki, 90k, 99k, 111k. Na mobile ceny zaczynają się od 25k euro, mów mi więcej, jak bardzo źle się zestarzało :D oj Maksiu, jak chcesz zabłyszczeć to się posyp brokatem.
@MaxVerstapen: GTI 211KM, Type-R wolnossak 200KM, Mazda MPS - 260KM i coś jeszcze? Żadne z nich nie ma szpery mechanicznej, co prawda RS ma helikalną, ale to nawet dobrze bo na codzień bezobsługowe, żadne z nich nie ma tak dobrego prowadzenia i tak brzmiącego motoru. Co byś wybrał z tej 4?
@MaxVerstapen: Dla mnie szczerze wnętrze jest daleko z tyłu przy wyborze takiego auta, mam fajne daily, jestem z niego zadowolony i to mi wystarczy, teraz czas na jakąś petardę w garażu, żeby w weekend się zrelaksować :)
@MaxVerstapen: Mocno mnie ciągnie w stronę nowego RS bo jednak jeździ o niebo lepiej, ale pamiętam jak zobaczyłem będąc w Czechach na nartach nowego RS Mk2 w salonie w kolorze Ultimate Green, to tydzień biłem niemca bez filmików
@ryj23: To powiedz, co twoim zdaniem nie jest tandetnym gównem i wytłumacz nam, dlaczego większość dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy jeździli mocniejszymi i lepszymi autami, mówią, że to maszynka do produkowania adrenaliny? Ty #!$%@? w ogóle wiesz co to za auto, jakie są w nim zastosowane rozwiązania i jak jeździ? xD
@Trusky92: jezdziles ty czyms #!$%@? lepszym niz ford ? jakims niemcem premium amg ,m power czy czymkolwiek z tego pokroju ?! juz nie bede tu wrzucal o ferrari porsche czy lamborghini ale no zeby nie czuc przepasci to trzeba miec dalna.Jezdzilem masa aut,amerykancami lincolnami mustangami czy tymi gownami od forda toc to jest przepasc chlopie,przejrzyj na oczy
@ryj23: Myślę, że masz gówno w głowie i nawet nie ma sensu z Tobą dalej dyskutować. Nie przeżywam tego Forda, tylko nie lubię jak ktoś się nie zna i #!$%@? kocopoły, bo dużo można o tym aucie powiedzieć, ale na pewno nie, że to gówno :)