Wpis z mikrobloga

nie trzeba ściągać gaci, za jaja też nie łapią.


@TereBere: jak nie trzeba ściagąć gaci jak mi normalnie jajca badali gościu mnie chwycił za jaja i mnie delikatnie pociągnął zapytał się czy mnie coś boli i czy coś się z jajami dzieje XD. Powiedział że jajka zdrowe i dbać o nie a jak by coś się działo to do lekarza się zgłosić i się nie wstydzić i następny zawodnik za kotarke
@TereBere: co w tym złego? Gościu profilaktycznie jaja zbadał i nie uważam tego za coś złego mógł zawsze jakiegoś guza wykryć czy coś przecież mi #!$%@? konia nie walił tylko zbadał genitalia. Naprawdę to dla kogoś takie przeżycie że go lekarz za jaja chwyci XD?
@lguodwznkoi_e nie, najpierw pielęgniarka waży, mierzy, potem oczy były, potem do lekarza, on sprawdzal tylko czy plecy proste, trzeba było spiąć lopatki, potem pokazywal te obrazki na daltonizm i wypad, następny
@TereBere : no ja tam musiałem ściągać gacie, z tym, że to było jakieś 10 lat temu. wziął mnie chłop za parawan ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiedział proszę zdjąć majty i zanim zdążyłem zdjąć od razu powiedział proszę założyć, nawet nie rzucił okiem, całość trwała może z 2 sekundy