Wpis z mikrobloga

Na jakiej dzielnicy najlepiej wynająć pokój w #poznan ?

Łazarz chyba jakoś tak najbardziej w centrum

Zależy mi, żeby było blisko do komunikacji miejskiej, jakieś miejsce do zaparkowania auta i ogólnie żeby było blisko jak pracę znajdę, ale też żeby był spokój i nie było patoli

#pytanie
  • 14
Zależy mi, żeby było blisko do komunikacji miejskiej, jakieś miejsce do zaparkowania auta i ogólnie żeby było blisko jak pracę znajdę, ale też żeby był spokój i nie było patoli


@wez_idz_sobie: to raczej północ, łazarz, wilda, czy jeżyce będziesz miał problem np. z parkingiem, a na północy są miejsca pod blokami, jest PST która umożliwia szybki dojazd do centrum i generalnie jest ok
@wez_idz_sobie mieszkam w centrum (okolice Plac Wolności) i miesięcznie płace 30pln na parking za auto. Korki o pewnych godzinach są a o innych nie ma, tak samo jak na Śródce, Winogradach, Piątkowie, Podolanach, Naramowicach, Jeżycach itp. w sensie - koleżanka @voliereen nie ma pojęcia o czym pisze, ale pisze :)
@harborger: płacisz 30zł za parking czy za identyfikator który upoważnia do parkowania w strefie? Bo to jednak duża różnica - miałem kiedyś nieprzyjemność mieszkać na Jeżycach i #!$%@? mnie strzelał jak wieczorami musiałem szukać wolnego miejsca