Wpis z mikrobloga

@4BDDN: do 250zl nie bedzie zadnego smartwatcha poza jakims chinczykiem
Podroba amazfitow na przyklad zeblaze gts 2 kolo 200 moze kosztowac, ale na ile to spelnia swoje zadanie to ja nie wiem i do tego wymiana paska

A smartband(nie smartwatch) to wiadomo ze mi band 6
@4BDDN: najtanszy sensowny smartwatch smartwatch to pewnie huawei

i one wciaz sa bez sim/esim, a jak ma miec sim/esim to wtedy faktycznie moze lepiej na xiaomi/amazfity patrzec

Niektorzy operatorzy (orange w tandemie bodaj na przyklad) umozliwiaja posiadanie 2 kart na ten sam numer iw tedy w smartwatchu takim mozna miec to sama karte co w telefonie i jak sie wychodzi pobiegac czy pojezdzic to mozna nie brac telefonu i byc dostepnym
@4BDDN: tak, ewentualnie z mozliwoscia rozmawiania przez zegarek kiedy telefon jest w torebce czy tam plecaku, w zasiegu bt w kazdym razie
ale do tego rownie dobrze mozna miec sluchawki bt
@4BDDN: no i nie ma co brac zegarka firmy pol dupy zza krzaka, bo wsparcie aplikacji to klucz do uzytecznosci takiego smartbanda/smartwatcha
Dlatego huawei/amazfit/xiaomi i inni naprawde globalni producenci, a nie jakis gownoimporter chinczyka gdzie kazdy zegarek ma inne aplikacje i zadna nie dziala dobrze
@4BDDN: Może dopłać do GTSa 2 mini różowego. Ewentualnie jak znajdziesz do 300 zł to GTS 1. Sam go teraz używam, chociaż dałem 159 zł, bo swego czasu były fajne promocje. Te zegarki mają funkcje tanich opasek, typu Mi Band i do tego GPS.