Wpis z mikrobloga

Misie kojarzycie z poprzednich lat może, jak było z dostępnością iphonów stacjonarnie w dniu rozpoczęcia sprzedaży? Czy jeżeli np x-kom planuje wysyłkę za miesiąc dopiero, to znaczy, że stacjonarnie też nic nie będzie? Kupiłbym w drodze do pracy w piątek w jakimś MediaMarkt, MediaExpert itp ale jak już teraz wiadomo, że nic z tego, to nie będę nawet jechał niepotrzebnie. Dzięki za ew. pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iphone #apple
  • 6
@Mu_H: bierz poprawkę na to że są zwierzaki które będą siedziały od 5 w nocy przed sklepem aby mieć szansę kupić tego ajfona bo umrą jak nie będą mieć nowego telefonu od Tima Apple w pierwszym tygodniu sprzedaży.

Sam pracowałem z kimś takim. Kilka lat temu wziął urlop aby móc z rana obdzwonić wszystkie sklepy we Wro czy któryś ma ajfona na stanie, a gdy w X-komie mu powiedzieli że mają
@Mu_H: W tamtym roku polowałem po premierze na 12 pro maxa. Dramat :D W sklepach nie mieli na wystawach, a co dopiero żeby kupić. Trafiłem gdzieś w końcu w sklepie internetowym. Chyba MM. Pamiętam, że najłatwiej było ustrzelić 12 mini.