Wpis z mikrobloga

@Nyls: A ja nie, bo na jego miejscu bym po prostu napisał, że nie mam jak załatwić lub nie odpisał wcale (choć jestem na tyle kulturalny że bym pewnie napisał). Ale przyczepiać się bo ktoś nie "poprosił" to beka i pokazuje, że typ ma dupe wyżej niż sra. Tak mi się jedynie wydaje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TaktoTatko konkurs na buraka roku z przerośniętym ego wygrywasz w cuglach. Panicz żąda „poproszę” buhahahaha. I jeszcze atencjusz to na wypok wrzuca by mu ego połechtali. No kierwa nie wytrzymie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lilitch123: no mi się jednak wydaje, że dobrze napisał i dobrze zwrócił uwagę - skoro Damian nawet nie wie gdzie Piotrek pracuje to pewnie się nie odzywał od dwóch lat i teraz sobie "przypomniał" o kumplu
  • Odpowiedz
@TaktoTatko ja to nawet podziwiam takich ludzi. Nie wstydzą się o coś zapytać, potrafią wykorzystać znajomości, zawsze coś uda im się załatwić, itp. Dzięki tej umiejętności mają łatwiej w życiu. Ty akurat mu nie pomogłeś, ale pewnie nie raz ktoś mu coś pomógł załatwić "po znajomości". Chciałabym tak :(
  • Odpowiedz
@TaktoTatko: Boże. Ile #!$%@? ludzi chodzi po świecie. Widać, ze ciepła w dzieciństwie niedostal

Typ go normalnie zapytał i dostał taka odpowiedz od wieśniaka. Jeszcze to „poprosze” na końcu to już oznaka kompleksów :D
  • Odpowiedz