Wpis z mikrobloga

@KoninaBeZiomeczka dokładnie tak. Jak znasz trochę angielski i coś tam z komputerów, to idzie się do robić do Atosa, jak nie to na magazyn/produkcję do kołchozu. To tak z grubsza. Co do świń, to tak średnio. Bym powiedział, że nawet poniżej przeciętnej
@smolldaisy: Ale dlaczego tak mówisz? Przecież dużo osób bardzo lubi to miasto. Nawet na wykopie są wątki bardzo promujące to miasto i odczarowujące niesławne "#!$%@?ć bydgoszcz". Ja widzę bardzo dużo plusów. Jest podobno bezpiecznie, ceny są dość niskie jak na duże miasto, wokół dużo lasów w których można biegać i jeździć rowerem, miasto jest kompaktowe i posiada dostęp do czystej Brdy, do tego liczne renowacje i śliczne centrum. Naprawdę nie wiem
@smolldaisy: Jak nie ma? Chodzą sobie przecież po rynku :D Albo w Myślęcinku, który jest kolejnym plusem. Albo na tinder/badoo. Ja tam nie przepadam za nocnym życiem ale dziewczyny lubię :P A przecież nie każda jest imprezowiczką hard. Wiadomo że Bydgoszcz nie ma liczebności Krk czy Wawy, ale nie róbmy z niego Kielc :D

Ale właśnie to #!$%@? wie dlaczego spopularyzowane "#!$%@?ć Bydgoszcz" od razu nastawia ludzi przeciw temu miastu. Ludzi
@smolldaisy: A tak, dobra nie zrozumiałem xd Właśnie o to chodzi. Że i tak wolę poznać jakąś gdzieś poza klubem bo sam nie jestem imprezowy więc tym lepiej jakby ona też nie była. Ogólnie ciekawi mnie jak się będzie tam mieszkać bo na papierze jak się zorientowałem to Bydgoszcz wypada najlepiej ze wszystkich miast w PL patrząc na mój styl życia.