Wpis z mikrobloga

W przyszłym tygodniu wybieram się do Londynu na jeden dzień i szukam jakiś ciekawych miejsc do zobaczenia. Dodam, że wszystkie główne atrakcje turystyczne widziałem, byłem we wszystkich najważniejszych muzeach i galeriach, Camden Town, Borough Market i inne tego typu miejsca odhaczone. Zależy mi na mniej znanych i niekoniecznie oczywistych lokalizacjach. Jestem otwarty na wszystko, więc wszystko co Wam przychodzi do głowy proszę zostawić w komentarzu. Z góry dziękuję :*
#uk #londyn #anglia
  • 12
  • Odpowiedz
@Voltix: Nie napisalem, że zdołam zobaczyć wszystko co mi napiszecie, najwyżej zostawię sobie niektóre miejsca na inny czas. Chodzi mi o same pomysły, logistycznie już to sobie poukładam :)
  • Odpowiedz
@typeczek: To moze cos w centrum nietypowego? Np masz tam ten wypasiony sklep lego (najwiekszy na swiecie chyba) na leicester sq, czy sklep z dr. who. Nic jakiegos super wow, ale miejsca fajne zeby sobie poogladac :P
  • Odpowiedz
@typeczek:
Shoreditch + free walking tour po muralach + murale Banksy'ego
Sky Gardens (zrob wczesniej rezerwacje - za free)
Teatr w Londynie - polecam kupic bilety po taniosci (np na apce todaytix - £15-20)
ballie ballerson - klub z pileczkami jak w figloraju (przereklamowany ale fajne zdjecia na insta mozna robic)
Notting Hill i male sklepiki ze starociami

i ogolnie polecam free walking tours (np harry potter, covent garden itp) -
  • Odpowiedz