Wpis z mikrobloga

Decyzja podjęta, kupuje sobie wizodełko na wycieczki po bezdrożach ale i asfaltowych drogach. Po kilku latach przerwy chce wrócić do motocykli wcześniej jeździłem na z750. Wybór padł na hondę crf250l, czy polecacie coś innego? #motocykle
  • 27
  • Odpowiedz
@Bulbulator9009: nie ogarniam. z nakeda chcesz się przesiąść na crossa? Nie lepiej kupić coś klasycznego, co można przerobić na scramblera i zjechać z asfaltu w polną drogę raz na jakiś czas?
ale owszem, o gustach się nie dyskutuje, cokolwiek kupisz - niech ci da mnóstwo radości.
  • Odpowiedz
@Bulbulator9009 ps. Zobacz sobie kanał Itchy Boots. Dziewczyna w najnowszym sezonie jeździ takim crf em na wyprawę. Zerknij jak to jeździ i dlaczego oraz po co Ona kupiła ten motocykl. Według mnie dla Ciebie będzie to strzał w stopę bo ani się pobawisz się w terenie bo to 4t o bardzo małej mocy. Ani nie pojezdzisz dobrze na asfalcie.
Chyba że chodzi o to że ta Honda jest tania jako nowa w
  • Odpowiedz
napisal że chce jeździć trochę w terenie i trochę po asfalcie. Nie wiedziałem jeszcze tedy że chce mieć też drugi motocykl.


@GodSafeTheQueen: Nie rozumiem ludzi którzy do jazdy jakiejkolwiek terenowej doradzają vstroma.
To jest motocykl CZYSTO szosowo turystyczny.
Oczywistym jest że KAŻDYM motocyklem pojedziesz po drogach gruntowych (ostatnio moim skuterem na kołach 12cali prowadziłem dwóch ludzi na ścigaczach 600 po leśnych piaskowych drogach)
Jednak ten model suzuki nie nadaje się do
  • Odpowiedz
no to przepraszam. Po prostu takie było moje myślenie. Oglądałem te motocykle z jakimiś osłonami silnikowymi itp i myślałem że ma jakieś możliwości terenowe.


@GodSafeTheQueen: Nie musisz przepraszać.
Wystarczy że pewne kwestie człowiek zrozumie.
Twoje słowa brzmiały tak jak byś leśniczemu z Bieszczad jako terenówkę doradzał jakiegoś suva z napędem na jedną oś.
Z wyglądu trochę terenówka z właściwości trakcyjnych nią nie jest.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum a jakbys miał wybrać uniwersalny motocykl żeby z żoną pojeździć gdzieś ja wycieczki i jeździć sobie też samemu trochę po winklach to takie coś jak Bandit 1250S jest odpowiednie? Czy jednak pasażerowi po 100km odpada tyłek i trzeba patrzeć na coś w stylu Deauville albo Pan European?
  • Odpowiedz