Wpis z mikrobloga

#pytanie
Pochodzę z #gizycko , chociaż już od 2014 mieszkam we #wroclaw . Ale już mam trochę dosyć. Niby góry fajna sprawa. Za to powietrze ( #smog ) mnie zabija. No i myślę nad powrotem na #mazury . Konkretnie #elk . O pracę się nie martwię. Zastanawiam się tylko, czy jest tu trochę życia. Młodych ludzi gotowych na jakąś aktywność - wycieczki, rower, sporty wodne. Mam kilku znajomych na miejscu. Po prostu chcę zasięgnąć opinii obcych ludzi.

Lvl 26. Facet.
Czy przeprowadzka do Ełku to dobra opcja Waszym zdaniem?
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Argon21 jeszcze zastanawia mnie kwestia różowych. Fajne są w tym Ełku? W rodzimym Giżycku ciężko by mi było kogoś znaleźć. Za to ile razy przejeżdżam przez Puławy, tyle razy się gapię na dziewczyny, bo są ładne.
  • Odpowiedz
@WolvvloW w tej kwestii się nie wypowiem. Ale ogólnie powiem Ci, że mocno odetchnąłem po przeprowadzce. Jakoś tu wszystko wolniej się dzieje, ludzie się tak mocno nie "spieszą", bez korków (z pracy do domu w 20min zamiast 1h), no i nasze lasy oraz jeziora :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@WolvvloW: ja bym uderzał na Olsztyn. Mimo wszystko ma więcej do zaoferowania, jezior mnóstwo jak na mazurach, nie jest przesadnie duży, ma normalne połączenia komunikacyjne z resztą świata, a dziewczyn mnóstwo ze względu na UWM.
  • Odpowiedz
  • 0
@cezeterson Olsztyn jakoś nie dla mnie. Chociaż do rozważenia. Ełk ma mieć Via Baltica, czy jakoś tak. Także komunikacja nie najgorsza. Ale argument o dziewczynach to mocny argument.
  • Odpowiedz