Wpis z mikrobloga

więc w ciągu trzech dni politycy #konfederacja zdołali:

- grozić śmiercią przeciwnikom politycznym;
- zaproponować legalizację pedofili;
- zagłosować za zaostrzeniem zakazu handlu w niedzielę.

jak mocno trzeba mieć nasrane w główce żeby dalej na kogoś takiego głosować bo opowiada nierealne bajki o obniżce podatków.
#polityka #bekazprawakow
Pobierz LubiePieski - więc w ciągu trzech dni politycy #konfederacja zdołali:

- grozić śmi...
źródło: comment_1631955823Qy41KxIZyhQF2oVkdybjl2.jpg
  • 42
@officer_K: ja znam ludzi co głosują na pis, którzy krytykują pis kiedy zrobią coś co im się nie podoba, jak na przykład zakaz handlu, ale dalej mówią, że głosują na pis bo mają poglądy prawicowe i uważają, że PiS rządzi lepiej niż opozycja rządziła.
#!$%@?, nawet pisowcy są bardziej samodzielni niż zwolennicy konfederacji. Korwin mógłby im matkę wyruchać a ci dalej by go bronili.
@LubiePieski: bo banda przygł**** głosujących na k0nfederację dała sobie wmówić, że uczestniczy w jakiejś wojnie. Oni wszędzie widzą LEWAGÓW i nie mogą przyznać, że ich idole kompromitują się na każdym kroku, bo wtedy wygra ta druga strona. Ch*j ze zdrowym rozsądkiem, rozumem i przyzwoitością... Trzeba iść w zaparte, wyzbyć się godności i robić fikołki, bo to nasi! Właśnie za to tak bardzo gardzę tymi deb*****. O widzisz... Już zostałeś nazwany LEWAGIEM
@LubiePieski: kłamiesz.


@jadzeg-gadzmarski: Oczywiście że kłamie, Korwin powiedział że wiek zgody powinien zaczynać się od pierwszej miesiączki. To nie jest pedofilia! to powrót do konserwatywnych tradycji takie jakie były 500, 600 czy tysiąc lat temu!

Przecież 500 lat temu nikt nic nie mówił o pedofilii wiec to nie jest pedofilia. Termin pedofilia został wprowadzony do nauki pod koniec 18xx roku. Każdy inteligentny powtarzam inteligentny wyborca konfederacji zatem wie że Korwin
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@LubiePieski: ja? To nie ja bronie tego zboczonego starego dziada Korwina, który najpierw mówił o tym, że chce swoją córkę oddać pedofilowi, a teraz popiera to, żeby można było uprawiać seks z dziewczynką po pierwszej miesiączce. To jest absolutnie ohydne. Wy wszyscy konfederaci jesteście skrzywionymi zboczeńcami, was powinno się leczyć.