Wpis z mikrobloga

Czuje wstręt do P0lek które nie są dziewicami są po Fwb Ostatnio odezwała się, do mnie P0lka studentka taka 6 7 /10 po olewaniu przez miesiąc napisała niby że, nie miała czasu odpisać bo praca potem okazało się że nie chce nic poważnego że mną tylko friendzone bo kręci że swoim byłym (z nim ma czas pisać) . I chce wrócić do niego z, którym była 2 lata typ miał #!$%@? w nią ale gadzi mózg mówi co, innego i pewnie ja Peklował Ja zerwałem kontakt nie będę Beciakiem. Druga też 7/10 była spokojna szara myszka potem koleżanki imprezki zaczęła pic palić i się ruchac i ma pierwsze swoje Fwb pisała ze gość ma #!$%@? na nią tylko ja rucha a ona chce coś poważnego bo go kocha chad rucha a Julka lata gdy ja proponowałem spotkanie to nie ma czasu dlatego wszystkie laski po FWB nie dziewice nadają się do utylizacji niż, wkładać swojego po kims a potem spotkać jej byłego chada na mieście który ruchał ją na ez a ty musiałes latać za, nią stawać na #!$%@? lepiej brać się za Młodsze laski 15 plus przeciętne z ryja do 17 tam może są dziewice ale to też nic pewnego bo te też są starsze przeruchane ale laski 20 plus Hipergamiczne bestie.
#blackpill #p0lka #przegryw
  • 45
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Zgadzam się gdy to jej napisałem to nie znasz go on taki nie jest. to jest kompletna porażka gość wykorzysta taka laske potem beciak nieświadomy zwiąże się z takim #!$%@? ta będzie spotykać swojego Fwb po wpisach Mirków którzy mieli takie spotkanie skoczyło się to zdrada.
  • Odpowiedz
@Wogybogy: najgorsze że takie coś może skończyć zdrada bo taka laska spotka swojego Fwb i pyk a słowo stara miłość nie rdzewieje czyli stary #!$%@? chada gotowy zawsze to nie wróży nic dobrego.
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Święta prawda panowie pe takich spieprzac i lepiej dobrze zrobić zwiad jak macie nową partnerkę czy jest dziewica czy nie miała jakiejś przeszłości lepiej nie brać kota w worku.
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Co do bronienia takich lasek przez Czasów czemu to robią ? Prostego pragmatycznego powodu mają co ruchac i za darmo nie muszą płacić za dziwke 300 zł jak może za darmo poruchać i jeszcze śmiać się z beciaków.
  • Odpowiedz
@Geralt678: dziewice to najgorszy typ lasek na związek, po pierwsze na ruchanie trzeba będzie poczekać, po drugie ruchanie dziewicy to jak chodzenie po polu minowym, zero przyjemności, bo musisz uważać na każdy ruch, a ona kompletnie nie ma pojęcia co powinna zrobić żeby to jej było dobrze, a po trzecie jak już ją rozdziewiczysz to i tak pójdzie do innego bo będzie chciała zobaczyć jak to jest z kimś innym.

Dziewica
  • Odpowiedz