Wpis z mikrobloga

@Disky: zawsze opłacalność kopania dąży do zera ¯\_(ツ)_/¯ na nic się zdają wyliczenia z pseudo kalkulatorów np whattomine. Wyliczenia powyżej 24h to już są wróżby.
Czyli co - opłacalność będzie tylko spadać? ( ͡° ʖ̯ ͡°) to już nie lepiej kopać tego Ravencoina czy inne krypto i regularnie zamieniac na ETH na przykład? Czy moze macie jakieś inne opcje?
@Witson ostatnie 2 dni 0.0033ETH I co jest śmieszne - ustawienia które dawały hashrate na poziomie 183MH/s teraz dają 174. Chodziło to z 2 miesiące. Jestem teraz na wakacjach i nie mogę sprawdzić co jest grane...
Na jednej z trzech maszyn pojawiły się jakieś incydentalne skoki rejectow do 5%, ale to tylko raz albo dwa w ciągu dnia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Disky: spróbuj kopać nbminer i nicehash, na nicehash zawsze kopie to co najbardziej się opłaca w danej chwili i na danych sprzęcie (czym kopiesz?) i przelicza i wyplaca w btc, prędkość kopania powinna być taka sama na tych samych ustawieniach, przynajmniej u mnie tak jest
@Witson: OK, wrócę i spróbuję. Nicehash mi wywalał Windę wcześniej z jakiejś przyczyny, ale zrobię kolejne podejście i spróbuję też nbminer. Dziękuję
@Witson: wypluj to, bo jadę na używanych kartach :D jest jakiś sposób żeby to sprawdzić? Mam jednego rtx 2080 ti od Zotaca i najmocniej się grzeje ze względu na jeden wiatrak. Dwa pozostałe na stówę nie były były używane do miningu, co do trzeciego - mógł być. Ten ZOTAC właśnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Disky: ja wczoraj przeszedłem na 2miners bo coś nicehash w #!$%@? walił ostatnio, bo na początku miałem 1100 satoshi co 4h a ostatnio po 900-800, a na 2miners mam z powrotem 1100 a nawet wiecej.. :)