Wpis z mikrobloga

Dziwny jest ten świat, świat w którym aktualnie żyjemy. Jak wiele można oddać w imię komfortu. Jak niewiele trzeba, aby zapomnieć kim jest twój przyjaciel, sąsiad a nawet osoba która ma zwyczajnie inne poglądy.

Jesteśmy zwierzętami o cechach ludzkich. Niszczymy ludzi którzy oczekują niezależności. Interesujemy się tymi którzy naszej uwagi nie potrzebują.

Na temat pandemii przeczytałem setki artykułów, publikacji. Wiele statystyk przedstawianych przez władze a także ludzi którzy mają inny punkt widzenia. Rozmawiałem z wieloma ludźmi w kraju którzy zawsze albo zaciekle bronili stanowiska albo skrajnie atakowali za zdanie inne niż ich. Zakres opini kształtuje się zawsze plus minus na pół.

Zapytacie dlaczego to pisze. Po co nam wywody tego tępego gnota?

Pamiętajcie, jesteśmy silni tylko wtedy kiedy jesteśmy razem. Jesteśmy silnym społeczeństwem wobec obcych (czyt. władzy) tylko jeśli jesteśmy monolitem. Nie jest ważne że ten monolit ma skazy, cel jest wspólny. Nie pozwólmy się podzielić. Nie dajmy wmawiać sobie że sąsiad jest największym wrogiem, bo wróg czai się w innym miejscu i on chce żebyśmy skupali się na innym Polaku. Sprawdźcie sami jak wiele wpisów na wykopie jest wystawianych tylko dlatego żeby nas wk***** i skupić nasza złość na innej grupie społecznej.

Dziś w retoryce rzadu tak mało mówi się o wirusie, a tak wiele o paszportach które są kolejnym elementem kształtowania państwa totalitarnego. Nie dajmy się podzielić walczmy o POLSKĘ o którą walczyli nasze matki i ojcowie, nasze babki i dziadkowie. Bo oni przez dziesieciolecia czujności nie zatracili i wiedzieli gdzie jest wróg. Nie karćmy ich za to że teraz władze lubują. Czasy się zmieniły, środki przekazu nowocześniejsze. Teraz przyszedł czas abyśmy my wzięli sprawy w swoje ręce.

Kiedyś elity wybijano teraz się ich programuje.

Moi drodzy nie będę was nawracał, nie będę też próbował wpływać na Wasze decyzję. Jeśli jednak mogę prosić was abyśmy pozostali w całym tym szaleństwie ludźmi dla innych obywateli Polski ten wpis nie bedzie tylko kolejnym wywodem człowieka który martwi się o losy Polek i Polaków. Prośbe kieruje do wszystkich, pozostańmy ludźmi w tych nieludzkich czasach.

Jeśli ktoś poczuje się źle przez ten wpis bardzo przepraszam, ale to wszystko tak bardzo pcha mi się na usta...
  • 2