Wpis z mikrobloga

Zmieniał ktoś z Was telefon o rozmiarze 6-6.2" na iPhona 12 mini? Jak wrażenia 5.4" nie jest zbyt mały? Idealny byłby 5.8" montowany w 11 Pro, ale dostać go z legit źródła, nieodnowiony graniczy z cudem

#apple #iphone
  • 9
  • Odpowiedz
@niemaszkonta: @flisek94 Sam się kiedyś połakomiłem na taki większy i pierwszy miesiące było wow, ale z czasem obsługa go jedną ręką męcząca jest. Mam jeszcze starego Galaxy Note 2, on ma 5.5" ale przez te ramki trudno mi ocenić czy wystarczy mi 5.4", a powiedzcie mi jeszcze jak z pamięcią? Jak nie robię zdjęć/filmów to starczy mi 64GB na kilka lat czy brać 128GB? Teraz na androidzie mam zajęte
  • Odpowiedz
@handstander: Ja mam 11 (6,1 cala), pobawiłem się trochę 12 Mini w iSpocie i wg mnie jest za mały, natomiast zwykła 12, mimo takiego samego ekranu co w 11, bardzo przyjemnie leżała w dłoni że względu na mniejsze i kanciaste ramki.
  • Odpowiedz
@handstander: rozważałem 64, ae stwierdziłem ze jal juz daje za tel 3 kola to te 100-200 zl ( nie pamiętam dokładnie) różnicy juz mi nie zrobi, a #!$%@?ć się później, ze brakuje miejsca... slabo, bo patrząc na to ile np rozowej iphone sluzy, jak dlugo dostaje aktualizacje - tel na dobrych kilka lat.
Mirek wspomniał o pamieci, fakt nie powala, ale mi to.nie przeszkadza, boi tak bylem przyzwyczajony do podpinania
  • Odpowiedz
@cutecatboy: No gdybym miał się przesiąść z obecnego na zwykłą 12 to miałbym 1.5 cm krótszy telefon i 1cm węższy
@niemaszkonta: W przypadku iphona mini 64 a 128 na amazonie roznica 100€, co do baterii ten mini i tak będzie lepiej trzymał na baterii niż mój obecny telefon, różnica o jakieś 3h
  • Odpowiedz
@handstander: zmieniłem 6,7 na 5,4 i już więcej nie wrócę na pewno do 6,7 gdzie nawet butów zawiązać nie mogłem z telefonem w kieszeni. Jak dla mnie 5,4 to taki sweet spot.
  • Odpowiedz