Wpis z mikrobloga

@Neubert: odpisałbym mu, że przecież hipokryta sam masowo kasuje komentarze pod swoimi wpisami, ale oczywiście jak na prawdziwego wolnościowca przystało, nie tylko cenzuruje, ale też dodaje na czarną listę każdego, kto mu się nie podoba xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@Trixie:

też dodaje na czarną listę każdego, kto mu się nie podoba


ON BY NIGDY CZEGOŚ TAKIEGO NIE ZROBIŁ.

TO CZYSTEJ KRWI WOLNOŚCIOWIEC, KTORY JEST OTWART NA DYSKUSJĘ ZE WSZYSTKIMI.

PRZESTAŃ SIĘ GO CZEPIAĆ I PISAĆ, ŻE WRZUCIŁ KOGOŚ NA CZARNO

XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rothen:

no kolega niedawno mi pisał, że powinniśmy mieć wyższe standardy od nich


To prawda, obiecuję mocne postanowienie poprawy, bo skorzystałem z praktycznie identycznych tagów, jak mireczek, z którym się przekomarzam.
  • Odpowiedz
@Neubert: Jaki Prylik?

Poza tym gdzie ty tu widzisz brak argumentów i przegrywanie dyskusji? Wyraźnie na tym screenie jest napisane że koleś łamał regulamin. Zrobiłem mu wtedy przysługę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Back_Space:

Wyraźnie na tym screenie jest napisane że koleś łamał regulamin. Zrobiłem mu wtedy przysługę.


Dokładnie, wszystkie 5 komentarzy, które usunąłeś z tamtej dyskusji łamały regulamin.

Tak było, Pryliku
  • Odpowiedz
@Neubert: Sam fakt że nazywasz mnie Prylikiem, swiadczy już o tym że jestes zwykłym kłamcą i oszustem. Skoro pomawiasz kogoś o bycie kimś innym, to znaczy że kłamiesz także w innych rzeczach.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Back_Space:

Sam fakt że nazywasz mnie Prylikiem, swiadczy już o tym że jestes zwykłym kłamcą i oszustem. Skoro pomawiasz kogoś o bycie kimś innym, to znaczy że kłamiesz także w innych rzeczach.


Pryliku, nie denerwuj się.
  • Odpowiedz
https://www.wykop.pl/wpis/52432697/najbardziej-smieszy-mnie-lewactwo-ktore-przyklasku/#comment-185906421

@Back_Space: choćby ten, i oczywiście usunąłeś komuś innemu komentarz i się tłumaczyłeś w ten sam głupi sposób. Jesteś patologicznym kłamcą i mitomanem, zbłaźniłeś się już chyba ze sto razy, a dalej brniesz w te swoje kłamstwa. Regularnie usuwasz czyjesz komentarze, dajesz na czarną bez możliwości odpowiedzi i do tego manipulujesz, że niby paskudne treści usunąłeś xD Nie dziwi mnie to, że jesteś konfederatą, jak to mówią - swój do swego
T.....e - https://www.wykop.pl/wpis/52432697/najbardziej-smieszy-mnie-lewactwo-ktore-...

źródło: comment_1631817344sHmKBuOIOQ4OJZnflZYFtX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz