Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pitchuuu: musisz wiedzieć gdzie masz centrale i ile metrów, kilometrów jesteś od niej.

Przy nieco ponad 1km mam vdsl, ale maksymalnie 35mbit mi się synchronizuje. Zawsze to lepiej niż 20.

Najlepiej kontakt z lokalnym technikiem. Wezwij to na jakąś awarie to z nim pogadasz
  • Odpowiedz
@Supaplex: Co to za bzdurne stwierdzenie? To jakby powiedziec, ze jesli masz dsla to kazdy ma? Ja na przyklad nie mam, tak samo jak kilkadziesiat budynkow w mojej okolicy pomimo tego, ze Orange potwierdza dostepnosc na stronie, na infolini, wysylaja montera a monter odmawia instalacji :).
DSL ma w teori zasieg 11 milionow mieszkan na 14 milionow mieszkan w Polsce co widac po moim przykladzie pewnie jest przesadzona iloscia (watpie zeby
  • Odpowiedz
@Supaplex: dodam ze na mapie uke pod moim adresem jest cos takiego zasobnik kablowy opisany jako punkt łączenia kabla. Nawet niby ma połączenie z linią światłowodową. swiatłowodu jako takiego nie mam.
  • Odpowiedz
@pitchuuu: Raczej nie, moze Netia oni czasem sprzedaja internet na kablach telefonicznych Orange, nie wiem czy robia to na calej sieci Orange.
Cholera wie czy to jest jakas przelacznica, moze masz skrzynke gdzie zbiegaja sie kable telefoniczne, tam musi byc podlaczony swiatlowod ale to jest kabel do sieci Orange, nie dla klientow prywatnych, moze biznesowych ale to tez ciezko powiedziec.
  • Odpowiedz