Wpis z mikrobloga

Pojechałem dzisiaj na plażę, rano mocno słońce świeciło i miałem nadzieję, że się trochę poopalam, ale jak już byłem na plaży, to słońce przygasło, no ale przecież nie po to jechałem 5,5km rowerem, żeby od razu wracać, postanowiłem zrobić coś czego nigdy nie robiłem xD
Może powstanie z tego cykl "rysunki zbrodniarzy na plaży", ale nic nie obiecuję, bo z moimi chęciami jest różnie :/

wymiary: ponad 2m na ok 1,5m

mogło wyjść lepiej, ale nie mam cierpliwości, jak zaczynam to chcę jak najszybciej skończyć xD

w komentarzu zdjęcie narzędzia

#soczekrysuje
PorzeczkowySok - Pojechałem dzisiaj na plażę, rano mocno słońce świeciło i miałem nad...

źródło: comment_1631720802bG2JC5RMYgj4ip9fghLfP9.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PorzeczkowySok: uwielbiam pomagać ludziom, daje mi to satysfakcję i motywuje do dalszego działania ʕʔ

To co dalej? Piszesz ogłoszenie i szukasz ludzi do wspólnego grania? Bo apkę do nauki angielskiego już pewnie zainstalowałeś... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ghfkf: dobra duszyczka z Ciebie <3

dobrą pamięć masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

najpierw jutro muszę wysłać maila do dziekanatu i się spytać czy jeszcze coś muszę zrobić, żeby potem nie było problemów

ten...chciałbym w sumie w tej apce do początku się cofnąć, bo już pewnie niewiele pamiętam z tego i chciałbym powoli to jeszcze raz przejść, bo już byłem daleko, ale pewnie się tak nie da
  • Odpowiedz