Wpis z mikrobloga

No niezłe masz projekcje przyjacielu.

@Janusz_z_Rivii: Jak to dobrze, że możesz mieszkając w niemieckim raju, nie umiejąc porozumiewać się w ich języku, spędzać czas na polskim portalu, gdzie poznajesz nowe słowa.
Tylko skoro już je podłapałeś, dzięki uprzejmości kolegi @mel0nik to go nie nadużywaj, bo zaczynasz być żenujący, powtarzając je w kolejnych, niezbyt mądrych wpisach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rbbxx - > No niezłe masz projekcje przyjacielu.
@JanuszzRivii: Jak to dobrze, że moż...

źródło: comment_1631720180KuObH1bdSyd47FOG5excw3.jpg

Pobierz
@rbbxx: Teraz nie znam niemieckiego, co? XD polaku dałbyś sobie łeb uciąć w realu że jestem Niemcem.

zaczynasz być żenujący


mocne słowa jak na typa brylującego na czarnolisto większości użytkowników za chamstwo i głupotę, który wszystko co nie jest po jego myśli zgłasza albo usuwa podpisujac „stop mowie nienawiści” XD

Byś się wstydził natręcie XD
@Janusz_z_Rivii: Napisał nieprzesadnie rozgarnięty Szparag, z którym od jakiegoś czasu nie wymieniłem słowa (bo i o czym z niższą kastą dyskutować, w dodatku emigrantem zarobkowym) a mimo to natrętnie od kilku dni nawołuje mnie i zaczepia w swoich bezdennie głupich wysrywach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłopie, miałeś mnóstwo czasu by przyjąć do wiadomości, że próbujesz się szarpać z kimś kto Cię przerasta w każdym aspekcie a i
rbbxx - @JanuszzRivii: Napisał nieprzesadnie rozgarnięty Szparag, z którym od jakiego...

źródło: comment_1631725140GhRtUDZPuq0fSfXX9KEZDR.jpg

Pobierz
nie wymieniłem słowa


@rbbxx: A co teraz robisz (i wcześniej) misiu kolorowy?

niższą kastą dyskutować, w dodatku emigrantem zarobkowym


Zarabiam prawdopodobnie więcej niż ty i twoi starzy razem wzięci:) niektórzy emigranci zarobkowi wyjechali po jeszcze większą kasę niż mieli w PL, w dodatku ja jestem z polsko-niemieckiej rodziny wiec niemiecki znam biegle - no ale twój łeb by na to nigdy nie wpadł że można być kimś więcej w życiu niż
@Janusz_z_Rivii: Wkręcaj sobie w ten pusty baniak co tylko chcesz.
Ściemniaj na wykopie, że masz jakieś życie i jesteś półniemcem, jak dla mnie to co najwyżej półpaścem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikt mający dobre życie w Niemczech i nie będący sfrustrowanym przegrywem nie spędza całych dni na wylewaniu swoich żali na polskim forum ze śmiesznymi obrazkami.

Przejrzyj swoją twórczość albo lepiej daj to zrobić komuś choć trochę
@rbbxx: Chce ci się te powieści pisać typie? XD z tej historii (którą napisałeś wyobrażając sobie siebie, bo nie znam nikogo tutaj kto by tak żył) wyłania się jedno pytanie. Na kij miałbym kupować nowe ps5 ze sklepu skoro nie mam nic więcej w życiu i nawet stary iphone muszę kupować? Przecież chłopaki z baraku by mi zaraz ps5 ukradli… bajka dobra (pewnie pisana na bazie własnych doświadczeń), no ale…

PS.
Pytanie do grających w cyberpunk na xbox one x. Da się w to w końcu grać na tej konsoli czy lepiej sobie odpusic ?


@betonowysedes: zrobiłem calaka gdzieś w okolicach lutego. Zapomniałem o tej grze.