Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy w wyborze samochodu. Wiem ze istnieje dużo filmików oraz rankingów w necie, ale moim zdaniem trochę są one sponsorowane i w zasadzie jedne wykluczają drugie :)

Czego szukam:
-Nowy Samochód (chce wziąć w leasing)
-Najlepiej z nadwoziem SUV, ostatecznie kombi (Samochód rodzinny)
-Cenowo chciałbym się zamknąć do 120 k Brutto
-Chciałbym żeby nie było to podstawowe wyposażenie, tylko żeby miało czujniki przód i tył, opcjonalnie kamera 360
-Jeśli chodzi o silnik to będę używał w cyklu mieszanym

Jeśli ktoś jest posiadaczem jakiegoś samochodu który spełnia te wymagania, bądź może polecić jakiś konkretny model, proszę o kontakt :) Pozdrawiam
#samochody #motoryzacja #leasing
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
Zasadniczo mam na oku trzy modele: -Tucson wersja Executive
-Qashqai N Connecta
-Sportage wersja L Black Edition

Wszystkie w manualu, co z tej trójki wybieracie ?
  • Odpowiedz
-Nowy Samochód (chce wziąć w leasing)

-Cenowo chciałbym się zamknąć do 120 k Brutto


@konkooks: Dlaczego twoim kryterium jest cena całego samochodu, a nie wysokość miesięcznej raty leasingu? Przy tej samej cenie raty mogą być bardzo różne. Odwiedź ze 3 salony i popytaj.
  • Odpowiedz
@konkooks:
Cześć! Miałem przez jakiś czas Sportage, to jest fajne auto. Natomiast silnik który akurat w nim był (1.6 132km) to była męczarnia. Najlepiej wybierz się na jazdę próbną wtedy sam ocenisz. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@konkooks: CX-30 jeszcze fajny, i dobre wyposażenie wychodzi. A z tej trójki co napisałeś to Tucson sam się nad nim poważnie zastanawiam.

Ogólnie Mirku jestem w podobnej sytuacji więc, możemy się zgadać na priv porównać oferty dealerów.

Ja szukam we wro jak coś a Ty ?
  • Odpowiedz