Wpis z mikrobloga

Hej Mirki co szukają lub szukali #praca w #krakow moja #rozowypasek rozkminia zmianę pracy ze swojej korporacji, gdzie jest jakimś junior coś tam coś tam na inną korporacje - z ukierunkowaniem na coś konkretnego niż obecnie. Standardowo, jak to w korpo, dobrze ogarnia angielski, pakiet Office i kwestie postępowania zgodnie z procedurami - jej obecna rola (pracuje prawie 3 lata) dotyczy 1 linii wsparcia klientów oraz backoffice z obszaru nie-IT.
Mocno kmini ostatnio czym się zająć, robiła nawet jakiś test Gallupa, żeby poznać swoją zawodową osobowość ale średnio ja to przybliża do decyzji. Czy ktoś z was zna dobrego #doradcakariery lub #carrieradvisor kto pomógłby wskoczyć na dobre tory?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Admiral16: szczerze Mirek to jest jak z lodami. Dopóki sam nie spróbujesz nie będziesz wiedział.
Ja zupełnie inaczej sobie wyobrażałem karierę a inaczej wyszło.

W tym momencie jest taka rotacja w korposwiecie niech z zmieni coś a potem sie zobaczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Admiral16: różowy pracuje w hr więc jestem wyszkolony.
Niech poszuka jakiś rekrutacji w ramach korpo. Żeby zobaczyła inne rzeczy.
Albo inne korpo.
Podobno szukają dużo ludzi.
  • Odpowiedz
@Admiral16 w tej sytuacji najlepszym doradztwem zawodowym będzie rozeslac sybi do kilku firm na jakieś w miarę odpowiadające jej posady. Często w trakcie rekrutacji pracodawcy i tak proponują inne stanowiska albo przesuwaja do innych rekrutacji jak uznają, że tam się bardziej sprawdzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@patatier no niby tak działamy, ale np. taki IBM czy Accenture ma #!$%@? stanowisk o "fajnym" profilu, pytanie czy jest sens wysyłać do jednej firmy np. 10 aplikacji
  • Odpowiedz
@Admiral16: raczej wysyłasz jedno cv, a Hry powinny z Tobą porozmawiać opisać Ci dane stanowiska i wymagania po czym ukierunkować Cie na to, które najbardziej odpowiadałoby Twoim umiejętnościom i oczekiwaniom
  • Odpowiedz