Wpis z mikrobloga

muszę przyznać że #olx jest ładnie niedopracowane #zalesie
Odebrałem paczkę, generalnie chyba jest ok, ale chciałem porównać stan ze zdjęciami z oferty, bo produkt używany. Wchodzę w 'Kupujesz' w daną ofertę i co? 'To ogłoszenie nie jest już dostępne. Sprzedający zkończył ofertę' i nie ma już podglądu. Wszystko poznikało xD
Wynika z tego, że trzeba sobie robić kopie strony z kupowanym przedmiotem wcześniej, bo nie ma jak potem porównać. To chyba sposób #olx na brak roszczeń. Nie masz z czym porównać? Nie ma problemu.
Co zabawne oferta parę tygodni wisiała i ani na http://historiastron.pl/ ani na innej wyszukiwarce webcash nie znajduje kopii tej oferty.
Polecam sobie zapisywać kopie na dysku co się kupuje z olx #protip
SpasticInk - muszę przyznać że #olx jest ładnie niedopracowane #zalesie 
Odebrałem p...

źródło: comment_1631632828g4a9PLue3UvexfkCw9klEn.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@SpasticInk: od strony IT allegro jest git, olx jest gdzies po srodku, mnostwo niedrobek, 404, bledow #!$%@? zrobionych przez jakis dev po bootcampie nei wiem... slabo. Masz racje ze foto byc powinno. ALE nie trac nadzieji, jak zamawiales przez OLX wysylki to w formularzu kupionych, otworz obraz w nowym oknie i wywal 292x292 cos takiego z URL, pokaze pelne zdjecie, niestety tylko glowne. W cache przegladarki tez cos znajdziesz ale od
  • Odpowiedz