Wpis z mikrobloga

@MyRageHasBlindedMe: i jak moge pielegnowac te szczeke, zeby sie nie znudzila np. w piatym roku zwiazku mojej kobiecie? No bo ogolnie ta moja locha to bedzie po prostu siedziec przez te 5 lat i patrzec na moja szczeke, nie? Dupy sa glupie i nie szukaja raczej jakichs rozrywek intelektualnych i tak dalej, nie?
@LateNever: nie sadze zeby ktos wierzyl w takie gowna, ja dla zartu zapytalem. Sam jestem brzydki i mam zakola i #!$%@? od sportow walki ryj, a mam zajebiscie ladna i inteligentna partnerke i w sumie nigdy nie mialem problemow ze znalezieniem dziewczyny
@cocktostova: Chcesz zostac milionerem? Prosze. Duzo gosci zaplaci za twoj sekret xD

Na pewnym redpillowym forum, starszy gosciu okolo 50 opowiadal jak podsluchiwal swoja zone gdy ona gadajac z kims przez telefon powiedziala ze jest ze swoim facetem bo jest brzydki i nie zdradzi jej tak jak to robil ojciec z matka. Po tym poszedl na dziwki i ja zdradzil xd (powód drugi na filmie)
@LateNever: z prostytutka to nie jest zdrada, bo to jest usliga, potencjalnie babka ma racje, brzydkiego faceta malo kto chce, nawet jak ma $. Mam kolezanki co sa z brzydkimi $, ale robia tez na boku.
Sam jestem brzydki i mam zakola i #!$%@? od sportow walki ryj, a mam zajebiscie ladna i inteligentna partnerke i w sumie nigdy nie mialem problemow ze znalezieniem dziewczyny


@cocktostova: Zaraz Ci powiedzą, że jesteś kukold i beciak, a tak w ogóle musisz pajacować i tyrać na dwa etaty, żeby dostarczyć kobiecie zasobów, dodatkowo powyższa tylko czeka żeby zdradzić Cię z murzynem albo Hindusem, a już na pewno z chadem. :D
@cocktostova: musisz nie byc zdesperowany.Laska musi czuc ze moze cie stracic.Nie oblewaj shit testow i nie rób z siebie beciaka.No i najważniejsze nie przymilaj sie kobiecie.Laska po oblanych shit testach moze cie zghostowac mimo ze jestes chadem.
@LateNever: widocznie cechował się niskim neurotyzmem i nie załamało to go, a żona też raczej nie chciała się rozwodzić z różnych powodów. Pamiętam jak potem sama mu kazała wracać z morza i zmienić pracę na mniej płatną xD
@Lysandros: On wiedział, że jest brzydki i lepszej nie znajdzie, moim zdaniem dlatego z nią został. Ja bym na jego miejscu się rozwiódł, nie oszukujmy się taki tekst to dealbreaker dla ludzi o normalnym poczuciu własnej wartości.