Wpis z mikrobloga

Jak część osób interesujących się #usa wie, w Kalifornii odbywają się dzisiaj specjalne wybory mające na celu odwołanie obecnego gubernatora Kalifornii Gavina Newsoma. Na wykopie pojawiło się nawet parę znalezisk na ten temat.

https://www.wykop.pl/link/6267025/kandydat-na-gubernatora-stanu-kalifornia-larry-elder-zaatakowany-przez-rasistke/

Dla Republikanów i konserw to ważne wydarzenie, bo Kalifornia jest "lewacka" i fajnie byłoby utrzeć nosa ich demokratycznemu gubernatorowi.

Głównym konkurentom Newsoma jest republikanin Larry Elder. Szansę Eldera nie są duże, bo sondaże raczej pokazują, że Newsom zostanie na stanowisku (choć jak wiadomo, wszystko się może zdarzyć).

Wybory odbywają się dopiero dzisiaj, ale na stronie Eldera już można znaleźć przycisk by "powstrzymać wyborcze oszustwo!", które kieruje na stronę https://stopcafraud.com/ która już twierdzi, że wybory zostały oszukane, Newsom wygrał i że Republikanie mają badania by to potwierdzić.

Powtórzę - twierdzą to zanim w ogóle lokale wyborcze się otworzyły.

Widzę to nowa taktyka konserw w USA - każde wybory są z góry oszukane - nawet nie trzeba czekać na wyniki. No chyba, że je wygramy, wtedy jest ok. Typowa #prawackalogika

https://www.thedailybeast.com/larry-elder-preemptively-concedes-defeat-launches-voter-fraud-site-for-california-governor-recall-election

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #swiat
rzep - Jak część osób interesujących się #usa wie, w Kalifornii odbywają się dzisiaj ...

źródło: comment_1631611022rj3HFft7Igx7MdUzyo4GDx.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę to nowa taktyka konserw w USA

@rzep: Która jest tym samym, co działo się w Polsce po każdych przegranych przez PiS wyborach, tyle, że na dopalaczu.

W 1995 Olek Kwaśniewski robił kampanię w stylu amerykańskim, w 2021 wśród amerykańskich konserwatystów dominuje taktyka Kaczyńskiego. Nie minęło 30 lat, a to my uczymy Jankesów robić politykę, Poland strong.
  • Odpowiedz
Jednak Was obchodzą wyczyny amerykańskich „konserw", a osób melaninododatnich zza Atlantyku już nie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Obchodzi mnie zachowanie czołowych polityków Republikanów w USA i tego jak podważają demokratyczne standardy w swoim kraju.
  • Odpowiedz
Szturm na Kapitol to płotka wśród ataków, choć obraz medialny jest zniekształcony.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Wdarcie się do siedziby władzy USA (co nie udało się Konfederatom nawet podczas Wojny Secesyjnej) i próba siłowej zmiany demokratycznych wyborów to płotka?
  • Odpowiedz
@rzep: Który to już czarnoskóry skreślony przez głównie białą anifę i lewackie ugrupowania?
Kalifornia upada i to jest fakt, co dalej się tam wydarzy mam to gdzieś. Nie mój kraj, nie moje problemy. Ale ta hipokryzja to jest coś czego nie zdzierżę. Nie mam, czasu, nie chcę mi się prowadzić monologu z kimś kto wiem że dialogu prowadzić nie potrafi.
ShakeItOff - @rzep: Który to już czarnoskóry skreślony przez głównie białą anifę i le...

źródło: comment_1631637435F9ghS488DGLwKnob7k7tiz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz