Wpis z mikrobloga

No nie mogę skończyć tego Star Wars Fallen Order... Jestem w trzecim rozdziale i jak na razie na plus postacie, fabuła no i Gwiezdne Wojny, ale rozgrywka, mechaniki, wszystko inne mnie tak odpycha, że chyba nie dam rady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry #fallenorder
  • 9
@Samowski: Ja byłem zachwycony po ukończeniu pierwszego poziomu, myślałem że cała gra to liniowy akcyjniak. Jednak szybko zmieniłem zdanie, gdy się okazało że to połączenie Dark Souls z Metroidvanią i pół otwartym światem. Według mnie taka formuła nie pasuje zbytnio do uniwersum Star Warsów. Respawny głównego bohatera i wrogów, chyba nawet nie zostały w żaden sposób wytłumaczone/uzasadnione fabularnie. Ukończyłem całość i nawet mi się podobało, jednak wolałbym liniową grę akcji w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bomba4: dokładnie tak. Walka jest dla mnie odpychająca, eksploracja planet też nie zachwyca mimo ładnej grafiki. No i najgorszy ten respawn przeciwników z czapy
@bomba4: No to wiem, ale moim zdaniem w ogóle nie pasuje to do tej gry, nawet nie ma żadnego wyjaśnienia skąd to, jak to, dlaczego, jeszcze gdyby te respawny różniły się od siebie, a nie dokładnie te same jednostki w dokładnie tych samych miejscach.