Wpis z mikrobloga

10 dni bez filmiku od Marcysi, złamana noga to nie wymówka. Mogła przecież nagrac np. Jakis teleturniej/zawody i byc prowadzącą No ale cóż
#friz
  • 8
  • Odpowiedz
@wersow: ogolnie to dla calej ekipy juz sie nie chce nagrywac i tylko szukaja wymowek na brak nagrywek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba jedynie wersow ma ambicje i szuka ciekawych pomyslow na odcinki.
  • Odpowiedz
@wersow: Czy wy się musicie #!$%@?ć nawet do tego? To jej sprawa czy nagra czy nie, złamana noga ostro organiczna nagrywanie, nie bronię jej, bo kto widział moje wpisy na temat ekipy to wie, że ostro stwierdzałem fakty. Ale sam z doświadczenia wiem, że jak jest się unieruchomionym to średnio cokolwiek się chce człowiekowi. Pracuje zdalnie, a i tak mi się nie chciało XD
  • Odpowiedz
@Madoxxx przeglądania stron internetowych, testowania jedzenia, rzeczy z tik toka *

Może bym zrozumiał, jakby podróżowała jak patec i chodzila po górach na lince, gdzie nogi są potrzebne
  • Odpowiedz
@wersow: nigdy nie mialem nic zlamanego, wiec nie wiem czy to boli caly czas ale dzis miala tam jakis zabieg/operacje wiec jestem w stanie rozumiec, ze czlowiek moze byc bez sil, oslabiony i niechetny do nagrywek tylko chce wypoczac ten czas. I tak nie robila zadnych ciekawych filmow wiec jaka roznica.
  • Odpowiedz