Wpis z mikrobloga

@GraveDigger: Dzięki umiem w internety. Allegro i olxy przeryte, realizacje nawet pustych zbiorników to 10-14 dni. Czekam za odp. z jednego sklepu stacjonarnego. W tych które odwiedziłem albo nie było takiego rozmiaru albo były ExoTerry czy inne ReptiZoo za #!$%@? pieniądze.
@GraveDigger: Spokojnie orzęska mam w szkle. Tego szukam dla większego stwora.
Czytałem, pisałem, nawet puste zbiorniki o tych wymiarach mogli wysłać najwcześniej w ciągu 10-14 dni. Albo robią na bieżąco albo akurat się wyprzedały.
Teraz wpadło mi teraz trochę wolnego to podłubałby se nowe terrario. ;)
Po wymiarach terrarium zgaduję, że padło na agamę :) Na Facebooku jest jedna grupa o agamach (Agama Brodata - Grupa Hodowców i Miłośników Brodaczy) i co chwilę ogłaszają się firmy, które wykonują terraria z wysyłką do całej Polski - może ktoś będzie mieć na stanie jakiś gotowy zbiornik.

A jakbyś szukał miejsca, gdzie możesz kupić zdrowego smoka to ja polecam tę hodowlę bo sama od nich brałam: Gady z brodą
@rekarenatka: Dokładnie tak- brodacz jest w planach. Dzięki bardzo za polecankę. Ja raczej udam się do poznańskiej Gekoty (prowadzona przez ludzi z hodowli Smiling Geckos i Masgen Reptilies) brałem od nich orzęska, znajomi agame i jakieś pajuny i wiem, że zwierzaki tam są naprawdę zadbane, mają wszystko jak należy. :)
Udało mi się już ogarnąć. Dzięki :D Nie da rady na ten tydzień ale i tak zapowiada się dość szybka realizacja.
@KarolKnuropatwa: Ja mam T5 + grzewcza, metahalogen za drogo wypada, bo jeszcze statecznik trzeba dokupić. Niektórzy ludzie zalecają, żeby do meta dokupować i tak dodatkową T5, żeby UVB rozchodziło się na całe terra, a nie tylko punktowo w jednym miejscu, więc lepiej i taniej wyjdzie od razu kupić samą T5 i oddzielną grzewczą :)

Terra odkupowałam z OLX-a (120x60x60 z płyty meblowej), musiałam zdezynfekować przed wprowadzeniem smoka, żeby nie dostał robali