Wpis z mikrobloga

Czytam VN Tsukihime. To gdzie odgałęzia się ścieżka Ciel to jakieś nieporozumienie. Właściwie to przeczytałem pierwszą połowę ścieżki Arcueid drugi raz tylko z kilkoma zmianami (Ciel przyszła z parasolką, picie herbatki, ja byłem ranny a nie Arcueid), przeczytałem znowu walkę z Nrvnsqr (dobrze że ją można przejść na dwa sposoby) i dopiero teraz w połowie ścieżki Arcueid zaczyna się typowo ścieżka Ciel. Właściwie to czuję że równie dobrze mógłbym zacząć od tego momentu czytać tę ścieżkę. Liczyłem że Ciel się pojawi w hotelu albo przy walce z Nrvnsqr.

Wcześniej przed walką z Nrvnsqr było we flowcharcie jakieś rozdwojenie które z powrotem się połączyło na walkę z nim ale tam było samo jakieś szkolne #!$%@?. Podobno mocno przerobili tę ścieżkę w rimejku i dobrze.

Ehh już się nie mogę doczekać Far Side

#tsukihime #fate #visualnovel #animedyskusja
Pobierz Daleth2202 - Czytam VN Tsukihime. To gdzie odgałęzia się ścieżka Ciel to jakieś niepo...
źródło: comment_1631397546TsvHkbI8k1oaNQP2HZMS94.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jtank: pewnie tak no i może bym aż tak nie narzekał na Near Side gdyby nie to że wcześniej najpierw widziałem anime, potem czytałem mangę i teraz znowu dwa razy czytałem o hotelu i Nero (co prawda z długimi odstępami no ale jednak znowu)
@Daleth2202: VN często tak mają, nie narzekaj tylko delektuj się lotem. Nie pamiętam jak było w Tsukihime ale przy Fate to jeśli dana scena była 100% bez zmian w stosunku do tego co już czytałeś to pojawiało się chyba odrębne okno że można przewinąć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KuroKitsune: wiadomo że można przewinąć, trochę sam jestem sobie winien ale myślałem że sceny z Ciel zmienią fabułę i chciałem to zobaczyć w kontekście całości a tu klops no ale już wyluzowałem bo dotarłem do rozgałęzienia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Galbrovsky: nie wciąga mnie aż tak jak F/SN, ścieżki są dużo krótsze, opisy bardzo zwięzłe, fabuła jest spoko a ma być lepiej w późniejszych ścieżkach, minusem na pewno jest niska rozdzielczość, grafika i soundtrack złożony z 10 utworów, robili to po godzinach z zerowym budżetem więc i tak nieźle wyszło
@Galbrovsky: Se poczekasz na remake XD. Hollow moon wpierw musi zrobić port na PC bo nie wypuszczą fanowskiego tłumaczenia do gry na ps4. Zdążysz ograć oryginał kilka razy i zapomnieć
@Daleth2202: Ciel dostaje chyba rework ścieżki w rimejku bo to prawda, w oryginale jej ścieżka jest po prostu ściężką arcueid w którym ta jest antagonistką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Skyworld: tak, jest dwóch tych samych bosów, te ścieżki są można powiedzieć siostrzane ale ścieżka Ciel ma trochę rozbudowane to co się dzieje po pokonaniu Roa, podobała mi się ta część. ogólnie jakbym nie czytał mangi i nie znał przeszłości Ciel to spoko ścieżka by była. ale remake na pewno wyjdzie na zdrowie. teraz już jestem w ścieżce Kohaku (ostatniej)