Wpis z mikrobloga

Witajcie. Od kilkudziesięciu lat jestem klientem T-Mobile. Z racji, że nigdy nie wykorzystuje obecnego pakietu 20GB internetu płacąc aktualnie 40 zł chciałbym zmniejszyć miesięczny koszt do 20 zł. Jako, że T-Mobile oferuje mi za 40 zł 200GB internetu nadal nie jestem zbytnio pocieszony bo nie jest to mój cel.
Zainteresowała mnie oferta Mobile Vikings z z 20GB internetu i 25 zł/mies. A sama opcja kumulacji pakietu internetowego to miód na moje uszy. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z zasięgiem, ponieważ w T-Mobile nigdy nie miałem problemu z zasięgiem i nie chciałbym sobie tego pogorszyć. Mobile Vikings pracuje na nadajnikach Play. Jak wygląda sprawa zasięgu w Łodzi? Czy roaming krajowy działa wystarczająco dobrze? Czy rozmowy oczekujące też działają dobrze?

#mobilevikings #tmobile #play #operatorzykomorkowi #telefony
  • 11
czy jeżeli podczas mojej rozmowy z kimś ktoś będzie chciał do mnie się dodzwonić, czy dostanie on informację, że czeka na linii aż odbiorę?


@kosti11: tak

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z zasięgiem


@kosti11: kup najtańszą kartę w playu i sprawdź, vikings działają na nadajnikach playa
@kosti11:

w T-Mobile nigdy nie miałem problemu z zasięgiem

Więc nigdzie nie musisz "uciekać" :)

Z racji, że nigdy nie wykorzystuje obecnego pakietu 20GB internetu płacąc aktualnie 40 zł chciałbym zmniejszyć miesięczny koszt do 20 zł. Jako, że T-Mobile oferuje mi za 40 zł 200GB internetu nadal nie jestem zbytnio pocieszony

W ofercie na kartę w taryfie T-Mobile GO! masz tańsze pakiety rozmów i SMS-ów nolimit z paczką danych, od 20
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@kosti11: Przenieś numer do nju. Te same nadajniki co t-mobile, na start 10 GB, ale potem ze stażem rośnie do 30. Co prawda 29 zł to kosztuje, ale jak weźmiesz dwa lub trzy numery to wychodzi 19 zł na głowę i więcej netu do podziału.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kosti11:

Jak wygląda sprawa zasięgu w Łodzi?


W teorii? Masz mapę zasięgu Play na ich stronie. W praktyce? Kup starter Play i sprawdź lub popytaj znajomych/sąsiadów. Mieszkam na zadupiu i nie mam problemów, Play i plus są u mnie najmniej awaryjne

Czy roaming krajowy działa wystarczająco dobrze?


Tak, ale tylko do rozmów, smsów i mmsow. Na internet zawsze jest lejek 1mb/s. Musiałbyś być na jakimś zadupiu żebyś z tego korzystał.

Czy