Wpis z mikrobloga

Ktoś zamawiał Realme 8 Pro 8/128 głęboka czerń? (REALME 8 Pro 8 GB / 128 GB CZARNY, 1 299,99 zł)

1. Ciągle z tyłu jest taka sama matowość jak w tych modelach z napisem Dare to leap? Wszystkie recenzje wideo są tylko z niebiskim lub szarym...
2. Gdzie kupowaliście i czy mieliście do tego jakieś etui w zestawie?

#realme #telefony
  • 6
1. Ciągle z tyłu jest taka sama matowość jak w tych modelach z napisem Dare to leap? Wszystkie recenzje wideo są tylko z niebiskim lub szarym...


@TheUlisses: z tego co mi wiadomo, to ten głęboki czarny jest połyskujący

2. Gdzie kupowaliście i czy mieliście do tego jakieś etui w zestawie?


@TheUlisses: w zestawie jest silikonowe przeźroczyste
@aniaczy: byłem w Media Expert i modele Xiaomi były nie przekonujące: zbyt duże, zupełnie źle leżące w dłoni.... + te ślady po palcach na błyszczących tyłach to też porażka spora. Realme 8 PRO jakoś wyraźnie smukłe (6.4 cala) było i rzeczywiście obok jeszcze też ekranu ALMOLED to ten aparat bardzo mnie zachęca. Tak samo robią na mnie wrażenie kwestie superszybkiego ładowania.
@aniaczy: Nigdzie nie znalazłem śladu takiej promocji dla 8/128 (może rzecz dotyczyła PRO 7, lub było 4/128 lub 6/128). W każdym razie Aniaczy wołaj jak znajdziesz promocję na wspominany model. Ja się odwdzięczę tym samym. Spróbuję jakiś alert cenowy sobie ustawić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheUlisses: głęboka czerń ma połysk z tyłu ale nie ma napisu dare to leap. W zestawie jest etui ale ja zawsze kupuje najtańszy karbon za 10zl do tego szkiełka 7zl za 3sztuki i nic się nie dzieje. Realme to 4 telefon w którym tak robię.