Wpis z mikrobloga

@yeradd:
Całkowicie wytłumaczalna, wiem po sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyobraź sobie że przez naście lat zbierasz tą bibliotekę gier na steamie i innych platformach bez możliwości sprzedaży po sensownej cenie. Dodatkowo od jakiegoś czasu siedzisz na minie bo spalenie się karty oznacza wydanie równowartości kilku konsol aby odpalić te gierki w jedyny słuszny sposób (nie jak biedakonsolowcy). Niestesty przez #!$%@?ę Gabe'a PCMR stało się uzależnieniem z
@ignorancie: No ja to też sobie steama cenię i jestem i zawsze byłem pececiarzem, ale ta niechęć wonzia i wymyślanie minusów konsol typu: że tą konsolę to trzeba włączyć, a nie można sobie reddita otworzyć i poprzeglądać. Lubię tego słuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówiąc to, jednocześnie bardzo zazdroszczę, że na konsolach można sobie kupić używkę i potem ją odsprzedać nie tracąc dużo.
@earthshaker: xDDDDDDDDDDDDDD Albo jesteś bardzo młody albo bardzo glupi, przed erą steama zdarzało mi się po 2-3 razy kupować gry w które najwięcej grałem bo fizyczne kopie się rysowały, ale tak, steam jest zły, konsole mr xD ludzie mają pamięć muszki owocowej jak chcą żeby im teza się zgadzała