Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja koleżanka wyszła niedawno za bogatego Anglika.
Wcześniej tak się chwaliła, że co to on nie jest, tyle zarabia, taki elokwentny, rodzinny, nie to co ci Polacy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet mi pisała, że ja zasługuję na kogoś lepszego i żebym sobie pojechała za granicę i przygruchała jakiegoś bogatego to się mi będzie lepiej żyć XD

A wczoraj mi napisała, że słabo jest między nimi, że ona musi mu sprzątać, gotować, zajmować się dzieckiem, a on ma #!$%@?. Kasą też dysponuje tylko on i musi się o każdego funta dopraszać. No zajebiście, szczególnie biorąc pod uwagę to, że nie ma własnych pieniędzy bo zajmuje się dzieciakiem, a perspektyw na dobrą pracę też nie ma, bo przed macierzyńskim pracowała na tzw. zmywaku.

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613b72625fb896000a005206
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
@secondreality:To jest tak jak w tej paście jakiegos wykopka. Taka 20 latka myśli sobie ze nie będzie jak jej matka siedząca w klapkach przy garach cały czas. Ona zasługuje na coś lepszego i będzie mieć zycie. Potem poznaje jakiegos Hiszpana myśli mhhh Hiszpan. Bo jej to się kojarzy z wakacjami skuterami i tak dalej. Myśli sobie ze to będzie jej życie. A potem kończy myjąc gary dla zakopała tylko ze hiszpani.
topikPajak - @secondreality:To jest tak jak w tej paście jakiegos wykopka. Taka 20 la...

źródło: comment_1631365239JLe2b5VuxZnUsql08YOtAQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
knur:

ona musi mu sprzątać, gotować, zajmować się dzieckiem, a on ma #!$%@?.


A co tu dziwnego? Faceci z kasą nie szukają "partnerek", feministek, twitterowych wojowniczek, "silnych i wyzwolonych" tylko żony, która będzie da mu dziecko i się będzie tym dzieckiem zajmowała tak żeby miał komu przekazać swoje dziedzictwo.

Kasą też dysponuje tylko on i musi się o każdego funta dopraszać.


Tłumaczę: "on nie daje mi #!$%@?ć każdego funta jaki tylko
AnonimoweMirkoWyznania - knur: 
 ona musi mu sprzątać, gotować, zajmować się dzieckie...

źródło: comment_1631437160p3IKHYXEAyOL7iWF12RF2T.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz