Wpis z mikrobloga

@AvantaR: Owszem, w jednym masz rację. Uczciwie byłoby powiedzieć, że nie wie. Wszyscy wiemy, że jest notorycznym kłamcą. Ale chleb nie jest, a przynajmniej patrząc z mojej perspektywy podstawowym produktem. Niektórzy ludzie nie ogarniają, że inni mogą żyć inaczej
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: Chleb w Polsce nie jest podstawowym produktem? To co w takim razie jest i co statystyczny Polak kupuje częściej ze spożywali niż pieczywo? Ja wiem, że teraz każdy tu pisze jaki to jest alternatywny, bo on chleba nie wie, ale skoro w nawet małej miejscowości mam z 7 piekarni + pieczywo w każdym markecie i schodzi na pniu, to ja nie wiem co by miałoby być bardziej podstawowym produktem
  • Odpowiedz
@AvantaR: Bułki chociażby. Każdy #!$%@? co chce, a przynajmniej dopóki karakan nie wprowadzi nam komunizmu do końca, gdy będziemy #!$%@? ryż ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym, u mnie jakiegokolwiek pieczywa jest mało i nie dlatego, że chcę być alternatywny, tylko w moim przypadku prowadzi to do zbędnych kilogramów. Każdy ma swoją dietę, ja chleb kupuję średnio raz do roku.
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: A bułka to nie pieczywo? Przecież nie chodzi o to żeby podał cenę jakiego jednego konkretnego chleba. Zwykła bułka, zwykły chleb – to z reguły przeciętny obywatel kupuje
  • Odpowiedz