Wpis z mikrobloga

@AnonAlfa nie wiem dlaczego nie mogę ci odpowiedzieć pod twoim postem, to odpowiem tutaj.

Czyli powiedz od razu że boli cię dupa o to że bnt chce żeby za jego filmy zapłacić. Trzeba było tak od razu, a nie wyciągasz temat klawiatury za 5k. Po co mu taki drogi sprzęt jak można montować klawiaturą za 200zł? To po co profesjonaliści powiedzmy budowlańcy kupują Boscha za 2000zł jak mogą kupić jakiś Parkside za 300? Może oni też powinni ten tańszy mieć, bo po co im taki drogi sprzęt? Typowe zaglądanie komuś do portfela zawsze mnie śmieszy u takich osób jak ty.

Oczywiscie chciałbyś wszystko za darmo jak widać. Nikt cię nie zmusza do oglądania, płacenia za jakiś film. Po prostu go nie obejrzysz.

#bnt
  • 9
@kubas89: Ja pisze jako informatyk i osoba, która zatrudnia ludzi co w tydzień montują więcej filmów niż on przez cały rok.

Jasne, ze przyjemniej się pracuje na czymś co zaspokaja twój gust, ale nadal nie widze tu kwestii”profesjonalizmu”. Niech i pracuje na złotej klawiaturze, ale niech nikt nie wciska ludziom kitu, ze to jest coś niezbędnego, aby montować cokolwiek.
via Android
  • 1
@miki4ever a czy ja wciskam komuś kit że ta klawiatura jest niezbędna? Czy Bnt wciska komuś kit że tylko na niej może pracować? Robił jakaś zrzutkę na nią itd? Nie. Afera wzięła się od wykopka, który ma ból dupy że bnt chce kasę za filmy które robi, a przecież po co mu pieniądze od ludzi skoro stać go na klawiaturę za 5 tys zł. Miałby zwykłą klawiaturę to pewnie wykopek by się
via Android
  • 1
@lukasz0798 dokładnie. Tutaj już nie chodzi o samą formę zapłaty za filmy( bo też uważam pomysł z vimeo i kartą za nieudany), tylko oni się plują o samo to że on chce jakąś kasę. Nawet jakby chciał 5zł i forma płatności by była "normalna" to i tak by się pluli.